Калинові мости. Телепорт

Калинові мости 2016Двома першими місцями відзначили журналістів Житомирської філії НТКУ на VII Міжнародному фестивалі «Калинові мости», що відбувся у Польщі у місті Ольштин. Програма «Територія успіху. Новосели Полісся» журналіста Вікторії Лук’яненко та Максима Возного у номінації «У дзеркалі довкілля», а також радіопрограма «Бійся душу ошукати» Олени Корж у номінації «Одне серце – дві Батьківщини» - стали переможцями. Фестиваль є «культурним містком» між Україною та Польщею.  

Детальніше...

Калинові мости. Український феномен

Калинові мости 2016З особливою пошаною власну історію оберігають українці у Польщі – нащадки тих, хто потерпів у наслідок операції «Вісла». За майже сімдесят років, попри намагання влади колишньої «радянської Польщі», вони не втратили своє коріння, плекають та зберігають українські традиції.

Детальніше...

Калинові мости. Дороги, як шлях до Європи

Калинові мости 2016Які пріоритети ставить перед собою місцева влада у Польщі, використовуючи євроінвестиції, можна зрозуміти на прикладі Вармінсько-Мазурського воєводства та його столиці – Ольштина. Характерною ознакою європейського містечка стали сучасна інфраструктура та якісні дороги.

Детальніше...

Калинові мости. Приїжджайте–привозьте!..

Калинові мости 2016Природа Вармії та Мазур, її історія та архітектура – це вже величезне багатство, яке можна примножити грамотним менеджментом, - доводить місцева влада.

Детальніше...

Калинові мости. Середовище для життя та майбуття

Калинові мости 2016Змінити спосіб життя та мислення так, що б покращити стан навколишнього середовища, аби залишити у спадок не кучугури сміття, а чисте повітря, воду, землю - як це роблять у Польщі, зокрема, у Вармінсько-Мазурському воєводстві, дізнавалися українські журналісти, учасники телевізійного фестивалю Калинові мости. Величезний ресурс природоохоронні організації та фонди спрямовують на освітні програми.

Детальніше...