Новини Житомирщини

Гаряча лінія

Події

Програма передач на поточний тиждень

 
Програма передач телеканалу “Житомир” філії ПАТ «НСТУ»

«Житомирська регіональна дирекція»  з 22.05 по 28.05 2017 р.


Понеділок 22.05
06:00 -17:00 – на каналі профілактика
17:00 «Новини Житомирщини»
17:20 «Для вас, малята»
17:30 «Життя повне радості»
18:00 «Єдина країна»
19:00 «Новини Житомирщини»
19:30 «Рідна школа»
19:55 «Вільний мікрофон»
20:00 «Самоврядування»
20:25 «Кліп-антракт»
20:45 «Казкова скринька»
21:00 «Особливе»
21:10 «В об’єктиві»
21:30 «Медіа-клуб»
22:00 «Новини Житомирщини»
22:30 «Єдина країна»
23:20 «Особливе»
23:30 «Червона калина». Пересопницьке Євангеліє
23:55 «Гімн України»


Вівторок 23.05
06:00 «Гімн України»
06:02 Господня молитва
06:05 «Легенди Запоріжжя». Тувинський шаман на Хортиці
06:30 «Новини Житомирщини»
07:00 «День за днем»
08:20 «Самоврядування»
09:00 «Так  говорить Біблія»
09:20 «Моя адреса - Соловки»
10:40 Х/ф
12:20 «Легенди Запоріжжя».  Тувинський шаман на Хортиці
12:45 «Новини Житомирщини»
13:00 «Театральні сезони». Давид Бабаєв
13:50 «Історія українського парламентаризму»
14:10 «На першій гулі»
17:00 «Новини Житомирщини»
17:20 «Для вас, малята»
17:30 «Життя повне радості»
18:00 «Єдина країна»
19:00 «Новини Житомирщини»
19:30 «Соціальні пріоритети»
20:00 «Зроблено в Європі»
20:10 «Під дубом столітнім»
20:25 «Кліп-антракт»
20:45 «Казкова скринька»
21:00 «Особливе»
21:10 «В об’єктиві»
22:00 «Новини Житомирщини»
22:30«Єдина країна»
23:20 «Особливе»
23:35 «В сім’ї вольній, новій…»


Середа 24.05
06:00 «Гімн України»
06:02 Господня молитва
06:05 «Легенди Запоріжжя». Містик
07:00 «День за днем»
08:20 «Соціальні пріоритети»
09:00 Д/ф «Ігуменя Йосифа»
09:55 «В сім’ї вольній, новій…»
10:20 Х/ф
11:50 «Духовні джерела Житомирщини»
13:00 «Шевченко. Краюсь, мучусь, але не каюсь»
14:40 «Довженківськими стежками»
17:00 «Новини Житомирщини»
17:20 «Для вас, малята»
17:30 «Життя повне радості»
18:00 Ток-шоу «Віч- на- віч»
19:00 «Новини Житомирщини»
19:30 «Ключ до успіху».Світлана Гресь
19:45 «Шевченко. Краюсь, мучусь, але не каюсь»
20:05 «Територія успіху»
20:30 «Кліп-антракт»
20:45 «Казкова скринька»
21:00  «Особливе»
21:10 «В об’єктиві»
21:30 «Українські герої»
22:00 «Новини Житомирщини»
22:30 Ток-шоу «Віч на віч»
23:20 «Особливе»
23:30 «Мова про мову». Сленг
23:55 «Гімн України»


Четвер. 25.05
06:00 «Гімн України»
06:02 Господня молитва
06:05 «Легенди Запоріжжя». Жива мова Гоголя
06:30 «Новини Житомирщини»
08:20 «Українські герої»
10:50 Х/ф
12:15 «Легенди Запоріжжя». Жива мова Гоголя
13:00 «Посадіть молоду яворину», ч. 1, 2
17:00 «Новини Житомирщини»
17:20 «Для вас, малята»
17:30 «Життя повне радості»
18:00 «Єдина країна»
19:00 «Новини Житомирщини»
19:30 «Червона калина»
19:55 «Наш ювілей»
20:00 «Моя родина»
20:25 «Народний контроль»
20:35 «У пошуках роботи». Фільм 11
20:45 «Казкова скринька»
21:00 «Особливе»
21:10 «В об’єктиві»
21:30 «Громада»
22:00 «Новини Житомирщини»
22:30 «Єдина країна»
23:20 «Особливе
23:55 «Гімн України»


П’ятниця 26.05
06:00 «Гімн України»
06:02 Господня молитва
06:05 «Легенди Запоріжжя». Містичні ритуали волхва
06:30 «Новини Житомирщини»
07:00 «День за днем»
08:20 «Суспільні діалоги»
09:00 Д/ф «Непрощенні».Нестор Махно
09:50 «У пошуках роботи». Фільм 11
10:00 «Час країни»
10:30 Х/ф
12:45 «Новини Житомирщини»
13:00 «Посадіть молоду яворину», ч. 3
13:50 «Легенди Запоріжжя». Містичні ритуали волхва
14:10 «Священик, молочар, музика»
17:00 «Новини Житомирщини»
17:20 «Для вас, малята»
17:30 «Життя повне радості»
18:00 «Єдина країна: гаряча лінія»
19:00 «Новини Житомирщини»
19:30 «Пріоритет – економіка»
19:55 «Вільний мікрофон»
20:00 «Зелений бум». Вихід на полонину
20:25 «Кліп-антракт»
20:45 «Казкова скринька»
21:00 «Особливе»
21:10 «В об’єктиві»
21:30 «Вірую»
22:00 «Новини Житомирщини»
22:30 «Єдина країна: гаряча лінія»
23:20 «Особливе»  Спецвипуск
23:30 «Барви Полісся». Народні пісні
23:55 «Гімн України»


Субота 27.05
08:00 «Посадіть молоду яворину», ч. 1, 2
09:50 «Новини Житомирщини»
10:15 «Посадіть молоду яворину», ч. 3
11:00 Х/ф
12:35 «Під дубом столітнім»
12:50 «Громада»
13:15 «Червона калина»
13:40 «Пріоритет-економіка»
14:15 «Моя родина»
14:45 «Нотатки на глобусі». Йорданія
15:00 «Козацька звитяга». Козак Мамай
15:20 «Для вас, малята». М/ф
15:30 «Шевченко. Краюсь, мучусь, але не каюсь»
16:00 «Ключ до успіху». Світлана Гресь
16:15 «Духовні джерела Житомирщини»
16:30 «Блага вість з Ріком Реннером»
17:00 «Подарунок від душі»
17:50 Д/ф «Ігуменя Йосифа»
19:00 «Акценти»
19:30 «Спортивний калейдоскоп»
20:00 «Вірую»
20:25 «На своїй землі»
20:50 «Казкова скринька»
21:05 «Здоровенькі були!»
22:25 «Джерела натхнення». Хор «Верьовки»
23:25 «Серж Лифар з Києва»
23:55 «Гімн України»


Неділя 28.05
08:00 «Музика світового кіно»
09:40 «Духовні джерела Житомирщини»
09:50 «Час країни»
10:25 Х/ф
11:50 «Джерела натхнення». Хор «Верьовки»
12:50 «Скарби роду». Різбляр
13:15 «На своїй землі»
13:40 «Рідна школа»
14:15 «Ваше здоров’я»
14:45 «Незабутнє»
15:20 «Для вас, малята» М/ф
15:30 «Подих слова». Леся Українка
16:00 «Спортивний калейдоскоп»
16:30 «Так говорить Біблія»
16:50 «Улюблена робота»
17:00 «Подарунок  від душі»
17:50 «Священик, молочар, музика»
18:35 «Кут зору»
19:00 «Мамина доля»
19:30 «Вечірні зустрічі»
20:20 «Наш ювілей». Вони були першими
20:45 «Казкова скринька»
21:00 «Медіа-клуб»
21:30 «Суспільні діалоги»
22:00 «Театральні сезони».Ніна Матвієнко
22:50 Гурт «Древляни», ч. 1, 2
23:35 «Наш ювілей». Вони були першими
23:55 «Гімн України»


Примітка : У програмі можливі зміни та доповнення



Родове коріння