Керівник полярної станції Віктор Лук’ященко зустрівся з учнями Житомирської гімназії №23 (ОНОВЛЕНО)

Керівник полярної станції Віктор Лук’ященко зустрівся з учнями Житомирської гімназії №23. Діти з цього навчального закладу стали одними з переможців Всеукраїнського конкурсу « Запроси полярника до себе»

 

42
детальніше
Коли закінчать ремонт у Миропільській гімназії?

Термосонація Миропільської опорної гімназії на сьогодні виконана лише на 65 %. Про це нам повідомив замовник робіт керуючий департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації Євген Кульчицький.

40
детальніше
В Житомирі розпочалися Всеукраїнські змагання «Соколята України»

Всеукраїнські змагання вихованців військово-патріотичних клубів «Соколята України» та спартакіада школярів міста розпочалася у Житомирському військовому інституті імені Сергія Павловича Корольова

114
детальніше
Підручники досі не у всіх

До Житомирської області станом на сьогодні надійшло 35% від загальної потреби підручників для першого класу та 14% для десятого.

Наші кореспонденти виїхали до шкіл міста, аби дізнатись, наскільки забезпечені учні книжками

58
детальніше
«Школа повинна бути яскравою та життєрадісною», - #Звіти_наживо UA: ЖИТОМИР

21-го вересня в прямому ефірі телеканалу UA: ЖИТОМИР і радіо «Житомирська хвиля» відбувся сьомий випуск програми #Звіти_наживо, присвячений підготовці навчальних закладів до нового навчального року та впровадження освітньої програми «Нова українська школа». На запитання ведучого та глядачів відповідав директор департаменту освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук

51
детальніше
Святкова лінійка на базарі

Перший дзвоник для учнів Миропільської гімназії Романівського району прозвучав сьогодні на місцевому ринку.

До нового навчального року гімназія не готова. Ремонтує навчальний заклад товариство «Майстер», замовник - департамент містобудування і архітектури обласної адміністрації

1251
детальніше
Ситуація із підручниками в Житомирських школах

Учні перших, п’ятих та десятих класів з початку навчального року не отримають усіх підручників. Міністр освіти Лілія Гриневич розповіла, що поліграфії не встигають надрукувати усі книжки.

Яка ситуація із підручниками в Житомирських школах, дізнавалися наші кореспонденти

38
детальніше
Чи буде новий спортзал у Житомирській ЗОШ №10?

Будівельні роботи спортивного залу в Житомирській загальноосвітній школі №10 підрядник Товариство з додатковою відповідальністю «Житомирдезактиваціябуд» фактично припинило ще в грудні 2017 року. На них витрачено 7 мільйонів гривень. Замовником робіт є управління капітального будівництва Житомирської міської ради. Перспективи їх продовження  з'ясовували наші кореспонденти.

56
детальніше
Показати ще Показати ще