У Житомирі відбувся турнір із кікбоксингу WAKO «Перший кошовий»

«Перший кошовий» - під такою назвою у Житомирі відбувся турнір із кікбоксингу WAKO. Турнір присвятили пам’яті першого кошового отамана війська Запорізького Остафія Дашкевича, який народився на Житомирщині

8
детальніше
Змагання з туристичної техніки серед освітян Черняхівського району

Ці змагання щорічно вже впродовж 20 років проводять освітяни Черняхівського району. Цогоріч вони відбувались в лісі села Жадьки. На сьогодні це єдиний в області район, освітяни якого змагаються на туристичних маршрутах.

10
детальніше
Житомирська акробатка виграла 3 золоті медалі у багатоборстві на Чемпіонаті України

Вихованка Житомирської ДЮСШ №2 Зейнаб Кварацхелія виграла 3 золоті медалі у багатоборстві на Чемпіонаті України зі стрибків на акробатичній доріжці серед юніорів, який відбувя в Геніченську

13
детальніше
Житомирянин Володимир Демчук став переможцем Кубку світу з кікбоксингу WAKO

Кубок світу з кікбоксингу WAKO відбувався в італійському місті Ріміні. В змаганнях взяли участь 2450 спортсменів.

Володимир Демчук виступав у складі національної збірної команди України. У ваговій категорії до 69 кг у розділі кік-лайт він виборов золоту нагороду , ставши Володарем Кубку світу 2018 року

11
детальніше
Житомир здобув перемогу у студентській лізі із Всеукраїнських змаганнях з футзалу

Команда Житомирського агротехнічного коледжу стала переможцем Всеукраїнських змагань з футзалу серед навчальних закладів I-II рівнів акредитації агропромислового  комплексу України. Студентська ліга відбувалась в Житомирському фізкультурно-оздоровчому комплексі. В змаганнях у фіналі взяли участь 6 команд, які стали переможцями у своїх регіонах

16
детальніше
«Космічна зарядка» у Житомирі

Більше 20-ти житомирян взяли участь у «Космічній зарядці» на Михайлівській у Житомирі. Це вуличні тренування, які проводитимуть щочетверга та щосуботи до кінця липня.

Цей проект стартував у Житомирі у 2016 році.  Цього року його відновили.

16
детальніше
Недобудована спортзала в одній із житомирських шкіл

Будівельні роботи спортивного залу в Житомирській ЗОШ №10 підрядник Товариство з додатковою відповідальністю «Житомирдезактиваціябуд» припинило ще в грудні 2017-ого року. На них з міського бюджету витрачено 7 мільйонів гривень.

Перспективи продовження робіт з'ясовували наші кореспонденти

15
детальніше
Обласні змагання «Школа безпеки»

19 команд Житомирщини взяли участь в обласних змаганнях «Школа безпеки», у селі Громада Любарського району.

Юнаки та дівчата демонструють знання і вміння орієнтуватися у небезпечних ситуаціях, долаючи 3 рятувальні дистанції та тестування з першої медичної допомоги

62
детальніше
У Житомирі закінчився чемпіонат ДШВ з волейболу

25-та окрема десантно-штурмова бригада з міста Дніпра виборола І місце в чемпіонаті десантно-штурмових військ України з волейболу, який відбувався на базі Житомирської 95-ої окремої десантно-штурмової бригади

40
детальніше
У Житомирі відбулися змагання з пожежно-прикладного спорту

138 школярів з усіх районів області узяли участь у змаганнях з пожежно-прикладного спорту. Юнаки долали 100 метрову смугу з перешкодами, піднімалися по штурмовій драбині, гасили вогонь у пожежній естафеті . Як все відбувалося дивіться у наступному сюжеті.

66
детальніше
Закінчився обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Олімпійське лелеченя»

Змагання «Олімпійське лелеченя» відбувалися сьогодні у спорткомплексі Житомирського держуніверситету ім.Івана Франка. Туди приїхали 17 команд школярів з різних районів нашої області

113
детальніше
Переможець обласного етапу Всеукраїнського турніру з дворового футболу

Команда міста Житомира стала чемпіоном обласного етапу Всеукраїнського турніру з дворового футболу. Участь у ньому взяли команди Малина, Бердичева, Новогуйвинська та Житомира