Житомиряни стали призерами на чемпіонаті Європи з бойового самбо

Наші кореспонденти поспілкувались із учасниками чемпіонату Європи з бойового самбо. Житомиряни повернулись зі змагань, які відбулись у польському місті Мікулів, та привезли нагороди

94
детальніше
Житомирянин Валерій Демецький виграв чемпіонат світу з боротьби самбо

Житомирянин Валерій Демецький виграв чемпіонат світу з боротьби самбо серед майстрів, у ваговій категорії понад 100 кг, який 20-21 жовтня відбувся у Касабланці.

Чемпіон щойно повернувся з Касабланки і наші кореспонденти взяли у нього інтерв'ю

41
детальніше
ВК «Полiсся» розпочав ігри на І етапі Кубка України з волейболу

Сьогодні у Житомирі волейбольний клуб «Полiсся» міста Житомира розпочав ігри І етапу Кубка України з волейболу. Про результати першої зустрічі житомирських волейболісток інформують наші кореспонденти

43
детальніше
Срібний призер світу з гирьового спорту Євгеній Колесник

Наші журналісти зустрілися із срібним призером світу з гирьового спорту Євгеном Колесником.

Нагадаємо, 21-річний Поліцейський з Житомирщини здобув нагороду на міжнародних змаганнях у Латвії

35
детальніше
Житомирянка стала чемпіонкою України з важкої атлетики

Наші кореспонденти зустрілися з 14-річною Вікторію Бронніковою. Юна спортсменка із Житомирщини стала чемпіонкою України з важкої атлетики серед дівчат до 15 років. Вікторія виступала у категорії 81 кг та підняла в сумі 122 кг

32
детальніше
Інвалідність - не завада активному способу життя

Юрій Баришев та Едуард Підкаура – люди з інвалідністю, які ведуть активний спосіб життя. Вони, маючи фізіологічні вади, 29-30 вересня стали учасниками запливу на байдарках по річці Уборть в Олевському районі

60
детальніше
В Житомирі розпочалися Всеукраїнські змагання «Соколята України»

Всеукраїнські змагання вихованців військово-патріотичних клубів «Соколята України» та спартакіада школярів міста розпочалася у Житомирському військовому інституті імені Сергія Павловича Корольова

94
детальніше
Спортсмен Артем Мельник здобув золото на чемпіонаті світу з кікбоксингу

Наші кореспонденти поспілкувалися із чемпіоном світу з кікбоксингу WAKO серед молоді Артемом Мельником.

Спортсмен здобув золоту медаль на чемпіонаті, який відбувався 17-23 вересня в італійському місті Єзоло

42
детальніше
Житомирянин Олександр Гонгальський виборов срібло на чемпіонаті з шашок у Польщі

Наша кореспондентка Антоніна Тугас зустрілася зі срібним призером Чемпіонату світу з шашок серед спортсменів із враженням опорно-рухового апарату, житомирянином Олександром Гонгальським. Змагання відбувалися у Польщі.

Спортсмен розповів про свої враження від них, а також про те, чому став займатися шашками і завдяки кому зміг досягти успіху

95
детальніше
В Житомирі стартував проект «Інтелектуальна мережа»

В Житомирі стартував проект «Інтелектуальна мережа» - шахові клуби у бібліотеках міста. Він відбувається вперше в рамках Бюджету участі. Проект здійснюється комунальним закладом «Централізована бібліотечна система в Житомирі»