Спортсмен Артем Мельник здобув золото на чемпіонаті світу з кікбоксингу

Наші кореспонденти поспілкувалися із чемпіоном світу з кікбоксингу WAKO серед молоді Артемом Мельником.

Спортсмен здобув золоту медаль на чемпіонаті, який відбувався 17-23 вересня в італійському місті Єзоло

15
детальніше
Житомирянин Олександр Гонгальський виборов срібло на чемпіонаті з шашок у Польщі

Наша кореспондентка Антоніна Тугас зустрілася зі срібним призером Чемпіонату світу з шашок серед спортсменів із враженням опорно-рухового апарату, житомирянином Олександром Гонгальським. Змагання відбувалися у Польщі.

Спортсмен розповів про свої враження від них, а також про те, чому став займатися шашками і завдяки кому зміг досягти успіху

59
детальніше
В Житомирі стартував проект «Інтелектуальна мережа»

В Житомирі стартував проект «Інтелектуальна мережа» - шахові клуби у бібліотеках міста. Він відбувається вперше в рамках Бюджету участі. Проект здійснюється комунальним закладом «Централізована бібліотечна система в Житомирі»

47
детальніше
Житомирський легкоатлет виборов золото та срібло на чемпіонаті в Берліні

Житомирянин Микола Жабняк на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю виборов золото у метанні диску з результатом 49 м. 83 см та став срібним призером у штовханні ядра з результатом 13 метрів 78 сантиметрів

58
детальніше
У Житомирі розпочався ХІІІ традиційний Відкритий турнір з футболу

ХІІІ традиційний Відкритий турнір з футболу серед вихованців  спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл та шкіл олімпійського резерву 2005-2006 років народження розпочався У Житомирі. Він приурочений пам’яті заслуженого майстра спорту, заслуженого тренера України, першого президента федерації футболу України Віктора  Баннікова

23
детальніше
Міжнародний турнір з карате «INTERNATIONAL DOJO CUP 2018» відбувся у Житомирі

Міжнародний турнір з карате «INTERNATIONAL DOJO CUP» відбувся у Житомирі. У фізкультурно-оздоровчому комплексі змагались 400 спортсменів із семи областей України, а також гості з Білорусії та Латвії.

Найбільшу кількість медалей завоювали представники Житомирських клубів карате

247
детальніше
Оліймпійський день у Коростишеві

Оліймпійський день відбувся сьогодні в Коростишеві.  Діти шкільного віку брали участь в олімпійській зарядці, а також змагались у Веселих стартах. Участь у змаганнях  взяли 120 дітей

94
детальніше
У Житомирі пройшов чемпіонат області з пляжного футболу

Команда «Софіївка» Житомир стала володарем кубка чемпіонату області з пляжного футболу. Цей турнір відбувався вже другий рік поспіль на пісчаному пляжі Житомирського гідропарку. В ньому взяли участь 7 команд, а це більше сотні футболістів

29
детальніше
Житомирські десантники перемогли у Всеукраїнському чемпіонаті з кросс-фіту

Команда 95-ої окремої десантно-штурмової бригади перемогла у ІІ Всеукраїнському чемпіонаті з кросс-фіту серед десантників.

Змагання відбувались у Львові, де просто неба встановили спортивну арену зі спорядженням

31
детальніше
Відкритий міський шаховий турнір розпочався в Житомирі

Відкритий міський шаховий турнір з нагоди Міжнародного дня шахів розпочався в Житомирі.

Турнір відбувається за правилами шахів ФІДЕ. Швейцарська або кругова система в 9 турів. У перший день змагань за шахівницями грали як дорослі, так і діти

45
детальніше
У Житомирі відбувся Чемпіонат області з триатлону

Чемпіонат області з триатлону серед дітей до шістнадцяти років відбувся у Житомирському гідропарку. У ньому взяли участь 27 спортсменів – усі з міста Житомира.

За словами чиновника обласної адміністрації Сергія Козловця, на медалі, грамоти та оплату суддівській бригаді з бюджету витратили 3 тисячі гривень

46
детальніше
Ветерани Житомирського баскетболу здобули золото на чемпіонаті Європи

Ветерани Житомирського баскетболу здобули золоті медалі на чемпіонаті Європи з баскетболу серед ветеранів, який відбувся 16-24 червня 2018 року у місті Пула, Хорватія.

Наші кореспонденти побували на тренуванні баскетболістів, які поділились враженнями від чемпіонату

81
детальніше
Майстер спорту міжнародного класу Микола Жабняк

Сьогодні наші кореспонденти зустрілись з майстром спорту міжнародного класу Миколою Жабняком. Він став срібним призером з метання диску на Міжнародному турнірі з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю

37
детальніше
У Житомирі відбувся турнір із кікбоксингу WAKO «Перший кошовий»

«Перший кошовий» - під такою назвою у Житомирі відбувся турнір із кікбоксингу WAKO. Турнір присвятили пам’яті першого кошового отамана війська Запорізького Остафія Дашкевича, який народився на Житомирщині

40
детальніше
Змагання з туристичної техніки серед освітян Черняхівського району

Ці змагання щорічно вже впродовж 20 років проводять освітяни Черняхівського району. Цогоріч вони відбувались в лісі села Жадьки. На сьогодні це єдиний в області район, освітяни якого змагаються на туристичних маршрутах.