Житомирська обласна філармонія відсвяткувала своє 80-річчя

Святковою концертною програмою відзначив колектив Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера свій 80-річний ювілей . В ній взяли участь усі творчі колективи філармонії а також запрошені гості - митці з Польщі ,Італії та Києва.

Деталі у сюжеті.

73
детальніше
У Житомирі відкрилася виставка «Мандри у вічних пошуках істини чарівними куточками всесвіту»

Представники Житомирського відділення теософського товариства України сьогодні відкрили в обласній бібліотеці власну виставку. Вона має назву «Мандри у вічних пошуках істини чарівними куточками всесвіту».

Детальніше – у сюжеті

100
детальніше
Житомирська обласна філармонія відзначає своє 80-річчя

80-річний ювілей відзначає Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера. Приміщення музичного храму збудували в 1858 році і тоді це був театр, в якому виступали найвідоміші актори, вокалісти та музиканти світу.

52
детальніше
Муркотливі друзі сьогодні відзначають свій день

Сьогодні, 1-го березня Міжнародний день котів. Муркотливі тварини сьогодні є  різних порід, тому й характер у кожного індивідуальний. Вони непередбачувані і норовливі.

Що особливого у цих тварин і як себе з ними поводити, дізнавались наші кореспонденти.

75
детальніше
У Житомирі поховали бійця АТО

Сьогодні у Житомирі провели в останню путь ветерана АТО Віталія Коцюбу. Колишній «кіборг» помер внаслідок отриманих у 2016 році ран у передостанній день зими. Чоловікові було 41 рік. Попрощатися із колишнім бійцем прийшли рідні, друзі, побратими та декілька десятків житомирян. 

76
детальніше
Учора відбулася виставка гуртків Житомирського центру творчості

Шість гуртків Житомирського центру творчості учора презентували свої роботи в обласній бібліотеці імені Ольжича. Гуртківці віком від 5 до 19 років показали вироби образотворчого мистецтва, різьблення по дереву, орігамі, дизайн одягу для ляльок.

Подробиці у сюжеті.

158
детальніше
Військові пенсіонери мітингують

Сьогодні в Україні знову мітингували військові пенсіонери. Вимоги – перерахунок пенсій на 100% з 1 січня 2018 року.

В Житомирській області також долучилися до акції. Деталі - у сюжеті

155
детальніше
Як вирішується шкільний конфлікт у с.Висока Піч

20 грудня ми розповідали про конфлікт, що стався у школі №1 села Висока Піч – діти та батьки обурювались поведінкою директора школи та його дітей, котрі працюють у тій же школі вчителями. Сьогодні, по завершенню шкільного карантину, у школі працює спеціально створена комісія відділу освіти.

Ситуацію продовжує вивчати і наша знімальна група.

725
детальніше
У Любарському районі проводять профілактичні заходи щодо попередження сказу

В Любарському районі проводять профілактичні заходи по зменшенню чисельності червоної лисиці. Причиною цього стало збільшення чисельності цього звіра, який є розносником сказу.
Подробиці – у сюжеті

54
детальніше
Чому місце, де 4 роки тому стояв пам’ятник Леніну досі не облаштоване

Сьогодні рівно чотири роки, як було звалено пам’ятник Леніна у Житомирі. Увесь цей час місце – на майдані Соборному у такому ж стані.

Чому міська влада досі не облаштувала найбільш відвідуване у Житомирі місце?

69
детальніше