Змагання з туристичної техніки серед освітян Черняхівського району

Ці змагання щорічно вже впродовж 20 років проводять освітяни Черняхівського району. Цогоріч вони відбувались в лісі села Жадьки. На сьогодні це єдиний в області район, освітяни якого змагаються на туристичних маршрутах.

10
детальніше
Будівельні роботи в Житомирській ЗОШ №10

Наші кореспонденти продовжують з'ясовувати причини припинення будівельних робіт cпортивного залу в Житомирській ЗОШ  №10.  На них витрачено 7 мільонів гривень з міського бюджету. 

Наші кореспонденти звернулись до замовника робіт управління капітального будівництва  міської  ради

43
детальніше
Недобудована спортзала в одній із житомирських шкіл

Будівельні роботи спортивного залу в Житомирській ЗОШ №10 підрядник Товариство з додатковою відповідальністю «Житомирдезактиваціябуд» припинило ще в грудні 2017-ого року. На них з міського бюджету витрачено 7 мільйонів гривень.

Перспективи продовження робіт з'ясовували наші кореспонденти

15
детальніше
Обласні змагання «Школа безпеки»

19 команд Житомирщини взяли участь в обласних змаганнях «Школа безпеки», у селі Громада Любарського району.

Юнаки та дівчата демонструють знання і вміння орієнтуватися у небезпечних ситуаціях, долаючи 3 рятувальні дистанції та тестування з першої медичної допомоги

62
детальніше
На Житомирщині розпочалася здача ЗНО

На Житомирщині об 11-ій годині сьогодні почали роботу 14 пунктів зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Наші кореспонденти побували на одному із них, який діє в технологічному університеті

30
детальніше
Український письменник Василь Шкляр зустрівся із житомирськими студентами

Український письменник Василь Шкляр, зустрівся  із студентами історичного факультету ЖДУ ім. Івана Франка. Василь Шкляр прочитав  студентам лекцію, поспілкувався з ними та презентував свій новий роман

37
детальніше
Інклюзивна освіта в Житомирі

В Житомирі відбулась публічна консультація з питань інклюзивної освіти.
 
Як впроваджують таке навчання у Житомирі та чи готові до цього батьки дітей з інвалідністю і навчальні заклади, дізнавались наші кореспонденти

59
детальніше
Завершилася реєстрація для участі в основному тестуванні ЗНО

Сьогодні, 19 березня, завершилася реєстрація для участі в основному тестуванні зовнішнього незалежного оцінювання.

У Житомирській області зареєстровано понад 9тис абітурієнтів. Найбільше зареєстрованих на ЗНО з української мови та літератури.     

66
детальніше
Шевченкове слово – 13-тьма мовами

У ЖДУ ім. Івана Франка на літературно-поетичній годині, присвяченій 204-й річниці від дня народження Тараса Шевченка, читали поезію великого Кобзаря англійською, іспанською, польською та іншими мовами світу. А також мовою Есперанто, яку називають  мертвою.

Як все відбувалось – бачили наші кореспонденти. 

85
детальніше
Зустріч через 50 років

В Житомирському технологічному коледжі зустрілися випускники, які навчалися 50 років тому. Людям по 68-70 років. Вони згадали студентські роки і навчання, яке дало основу їхнього подальшого становлення в житті.

104
детальніше
Будували та зупинилися: коли Житомирська ЗОШ №10 матиме нову спортзалу?

Будівництво спортзалу та адмінприміщення Житомирської школи №10 припинилось на невизначений термін. Причина: підрядника визнано недобросовісним і фінансування припинилося.

Як і де проходять уроки фізкультури школярів, дізнавались наші кореспонденти.

122
детальніше
Як вирішується шкільний конфлікт у с.Висока Піч

20 грудня ми розповідали про конфлікт, що стався у школі №1 села Висока Піч – діти та батьки обурювались поведінкою директора школи та його дітей, котрі працюють у тій же школі вчителями. Сьогодні, по завершенню шкільного карантину, у школі працює спеціально створена комісія відділу освіти.

Ситуацію продовжує вивчати і наша знімальна група.

844
детальніше
Нове меню для нової української школи

З 1-го лютого цього року учні 1-х – 4-х класів Житомирських шкіл харчуються безкоштовними сніданками. Через брак коштів у міському бюджеті, здешевили меню до 8 гривень за порцію – це переважно сухі сніданки. Працівники головного управління держпродспоживслужби в Житомирській області, кажуть що це незаконно.

84
детальніше
Показати ще Показати ще