Завершилася реєстрація для участі в основному тестуванні ЗНО

Сьогодні, 19 березня, завершилася реєстрація для участі в основному тестуванні зовнішнього незалежного оцінювання.

У Житомирській області зареєстровано понад 9тис абітурієнтів. Найбільше зареєстрованих на ЗНО з української мови та літератури.     

22
детальніше
Шевченкове слово – 13-тьма мовами

У ЖДУ ім. Івана Франка на літературно-поетичній годині, присвяченій 204-й річниці від дня народження Тараса Шевченка, читали поезію великого Кобзаря англійською, іспанською, польською та іншими мовами світу. А також мовою Есперанто, яку називають  мертвою.

Як все відбувалось – бачили наші кореспонденти. 

34
детальніше
Зустріч через 50 років

В Житомирському технологічному коледжі зустрілися випускники, які навчалися 50 років тому. Людям по 68-70 років. Вони згадали студентські роки і навчання, яке дало основу їхнього подальшого становлення в житті.

52
детальніше
Будували та зупинилися: коли Житомирська ЗОШ №10 матиме нову спортзалу?

Будівництво спортзалу та адмінприміщення Житомирської школи №10 припинилось на невизначений термін. Причина: підрядника визнано недобросовісним і фінансування припинилося.

Як і де проходять уроки фізкультури школярів, дізнавались наші кореспонденти.

69
детальніше
Як вирішується шкільний конфлікт у с.Висока Піч

20 грудня ми розповідали про конфлікт, що стався у школі №1 села Висока Піч – діти та батьки обурювались поведінкою директора школи та його дітей, котрі працюють у тій же школі вчителями. Сьогодні, по завершенню шкільного карантину, у школі працює спеціально створена комісія відділу освіти.

Ситуацію продовжує вивчати і наша знімальна група.

730
детальніше
Нове меню для нової української школи

З 1-го лютого цього року учні 1-х – 4-х класів Житомирських шкіл харчуються безкоштовними сніданками. Через брак коштів у міському бюджеті, здешевили меню до 8 гривень за порцію – це переважно сухі сніданки. Працівники головного управління держпродспоживслужби в Житомирській області, кажуть що це незаконно.

57
детальніше
Міський голова та представники ОТГ домовилися про підписання меморандуму щодо компенсації навчання

Сьогодні вдруге відбулась зустріч Житомирського міського голови Сергія Сухомлина із керівниками ОТГ та депутатами з приводу компромісу щодо компенсації навчання дітей із приміських населених пунктів в житомирських школах. Про результати зустрічі - далі.

75
детальніше
Компенсації навчання дітей із приміських населених пунктів в Житомирських школах: за та проти

Ще в грудні минулого року, на сесії Житомирської міської ради депутати прийняли рішення щодо компенсації навчання дітей із приміських населених пунктів в Житомирських школах.

Як сприймають таке рішення батьки та керівництво Житомирської районної ради? 

64
детальніше
З нового навчального року в трьох Житомирських НВК призупиняється набір учнів до перших класів

На офіційному сайті Житомирської міської ради оприлюднили інформацію про призупинення набору учнів до перших класів навчально-виховних комплексів № 25, 34 та 65 з 1 вересня 2018 року.

58
детальніше