Мистецтво із сірників

Ціла залізнична станція із локомотивами, вагонами, вокзалом та навіть електролініями.. із сірників. 37-річний Віктор Шуляренко з Коростеня вже 10 років займається моделюванням будинків та кораблів із сірників.

Нещодавно змайстрував потяг, який визнали найбільшим в Україні, локомотив із вагонами поповнили вже існуючий склад експозиції "залізнична станція". Про неординарного майстра - у сюжеті.

19
детальніше
Яскрава перемога житомирського майстра ляльок

Майстер ляльок із Житомира Сергій Соловйов здобув перемогу в IV Всеукраїнському Фестивалі вуличного мистецтва. Конкурс проходив спочатку в Харкові, а тоді в Дніпропетровську.

Сергій поїхав вперше і відразу став володарем Гран-прі.

26
детальніше
Житомир став першим містом проекту «Джаз місії»

В музичному училищі імені Косенка сьогодні студенти та викладачі зустрілись з відомими джазменами України. Цей музичний жанр має популярність у нашому місті, тому музиканти і приїхали з лекціями та концертом саме до обласного центру. Деталі - у сюжеті.

28
детальніше
В літературному музеї створили куточок творчості Миколи Максименка

В Житомирському обласному літературному музеї з'явився новий куточок, присвячений творчості житомирського живописця, народного художника України Миколи Максименка. Майже сотню нових експонатів, а це меморіальні речі з робочої майстерні художника, картини, малярське приладдя, передала музею родина майстра.

34
детальніше
У Житомирській обласній філармонії планують створити власний симфонічний оркестр

Житомирська обласна філармонія відзначила 80-річчя. Наступний крок - створення власного симфонічного оркестру.

Працівники культури організують заходи з метою привернути увагу жителів області до класичної музики.

44
детальніше
Житомирська обласна філармонія відсвяткувала своє 80-річчя

Святковою концертною програмою відзначив колектив Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера свій 80-річний ювілей . В ній взяли участь усі творчі колективи філармонії а також запрошені гості - митці з Польщі ,Італії та Києва.

Деталі у сюжеті.

73
детальніше
У Житомирі відкрилася виставка «Мандри у вічних пошуках істини чарівними куточками всесвіту»

Представники Житомирського відділення теософського товариства України сьогодні відкрили в обласній бібліотеці власну виставку. Вона має назву «Мандри у вічних пошуках істини чарівними куточками всесвіту».

Детальніше – у сюжеті

100
детальніше