Гинуть бджоли

Загинуло 30% бджіл у березні та квітні у пасічників області, - говорить голова асоціації Юрій Кулаков

31
детальніше
Компенсація для фермерів

По 2 тисячі гривень компенсації з обласного бюджету отримають фермери та сільгоспвиробники за кожну нову корову вирощену у власному господарстві

34
детальніше
Нові обігові монети

Національний банк України презентував нові обігові монети номінальною вартістю 1, 2, 5 та 10 гривень. Ці монети з часом замінять банкноти відповідних номіналів, що зараз перебувають в обігу

33
детальніше
Субвенція Житомирських ОТГ

Майже 165 мільйонів гривень отримають 45 об'єднаних територіальних громад Житомирщини. Державна субвенція буде спрямована на розбудову інфраструктури

29
детальніше
Допомога для аграріїв: хто отримає?

Житомирські аграрії отримають допомогу з обласного бюджету на розвиток та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції.

Як можна скористатися державною підтримкою досліджували наші кореспонденти

59
детальніше
Допомога для аграріїв

Житомирські аграрії отримають допомогу з обласного бюджету на розвиток та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції.

Хто з фермерів зможе скористатися такою підтримкою?

63
детальніше
Умови співпраці Житомира з німецьким товариством, щодо розвитку містобудівного кадастру

В серпні минулого року  Житомирська міська рада підписала протокол про співпрацю з німецьким товариством GIZ, щодо розвитку містобудівного кадастру. За цим протоколом німецька сторона надає допомогу місту у розмірі майже 20 тисяч євро.

Натомість Житомир має створити веб-портал, який буде містити у відкритому доступі інформацію про все нерухоме майно міста та земельні ділянки. 

71
детальніше
В Україні впроваджується режим економії газу

За інформацією Нафтогаз України Росія припинила подачу газу в Україну та зменшила тиск у транзитному газопроводі - до Європи. Через нестачу газу на засіданні кризового штабу в Кабміні ухвалили рішення про тимчасове закриття усіх навчальних закладів України.

Щодо вирішення даної ситуації на Житомирщині - у сюжеті

122
детальніше