Житомирські добровольці: історії мужніх людей

Сьогодні Україна відзначає День українського добровольця. 14-го березня 2014-го року перші 500 бійців Самооборони Майдану на полігоні нові Петрівці сформували перший добровольчий батальйон.

Як живуть Житомирські військові добровольці і чи вплинуло АТО на їхнє життя- у сюжеті.

175
детальніше
На 8 Брезня до «бабусиного батальйону»

Допомогти військовим на передовій теплими шкарпетками, шапками, білизною – всім тим, що допоможе відчути турботу – така ідея об’єднала пенсіонерок з Житомира, яких військові та волонтери охрестили «бабусиним батальйоном».

Від імені всіх, хто носить їх вироби, «бабусь» сьогодні привітали з жіночим святом. 

148
детальніше
У Житомирі поховали бійця АТО

Сьогодні у Житомирі провели в останню путь ветерана АТО Віталія Коцюбу. Колишній «кіборг» помер внаслідок отриманих у 2016 році ран у передостанній день зими. Чоловікові було 41 рік. Попрощатися із колишнім бійцем прийшли рідні, друзі, побратими та декілька десятків житомирян. 

157
детальніше
Прощання із загиблою АТО

Сьогодні в Ємільчинському районі попрощаються із 23-річною Сабіною Галицькою, яка 20 лютого загинула під час обстрілу в зоні проведення АТО.

127
детальніше
15 лютого Всесвітній день онкохворих дітей: а яка ситуація на Житомирщині?

З 2003-го року 15-те лютого - міжнародний день онкохворих дітей. Щорічно в світі понад 200 дітей хворіє на рак. За статистичними даними  Міністерства охорони здоров’я в Україні щороку тисяча нових пацієнтів дитячої онкології на рік.

Яка ситуація склалася на Житомирщині, дізнавалися наші кореспонденти.

289
детальніше