Мобільні групи ловили неплатників аліментів

З 19 по 24 березня в Житомирському районі працює мобільна група, у складі якої працівники виконавчої служби територіального управління юстиції контролюють виконання судових рішень, щодо стягнень аліментів.

Як це відбувається, дізнавались наші кореспонденти.

14
детальніше
Чи потрібні медогляди школярам?

Новим наказом МОЗ України скасував медичні картки дитини для вступу до школи та дитячого садка.

Але ці норми ще не узгоджені із вимогами щодо вступу до навчальних та навчально-виховних закладів Міністерства освіти і науки. Що робити батькам школярів - відповідь у сюжеті?

9
детальніше
Виставка УПА в Житомирі

До 75-ти річчя з дня створення Української повстанської армії в Житомирській обласній бібліотеці презентували фотодокументальну виставку.

Експозицію підготували: Український інститут національної пам’яті з центром досліджень визвольного руху та державним архівом служби безпеки України.

13
детальніше
Звичайні проблеми «сонячних дітей»

До всесвітнього дня людини із синдромом Дауна наші кореспонденти дізнавались з якими проблемами щодня зіштовхуються діти із синдромом та їхні батьки.

Про звичайні проблеми сонячних дітей – дивіться далі.

22
детальніше
Поліклініка без черг?

Наказом Міністерства охорони здоров’я №157, що набув чинності 30-го березня, скасовано медичні картки для школярів і студентів, амбулаторного пацієнта, талони на прийом до лікаря, книги записів викликів лікарів додому. 

Що змінить впровадження норм закону і як це вплине на обслуговування населення?

14
детальніше
Чемпіони світу, Європи та України з армрестлінгу серед людей з інвалідністю

Чемпіони  світу,  Європи  та  України  з  армрестлінгу серед  людей  з  інвалідністю  стали учасниками  чемпіонату  Житомирської  області,  який  сьогодні  відбувся  в  спортзалі  вищого  професійного  училища-інтернату, що  в  обласному  центрі. 

16
детальніше
Електробус уже в Житомирі

Китайський електробус вже у Житомирі. Сьогодні у місто привезли тестовий варіант – це 12-метровий міський автобус із запасом ходу, як завіряє виробник, 300 кілометрів та часом повної зарядки не більше двох годин.

Чи вдалось китайським виробникам переконати міську владу у ефективності своєї техніки – далі.

8
детальніше
Синдром Дауна - це не вирок: історія вольової дівчини

Сьогодні у світі відзначають «День людини із синдромом Дауна».

Житомирянка Катерина Кудрявцева попри  генетичну аномалію стала чемпіонкою із лижного спорту. Історія дівчина у наступному сюжеті.

17
детальніше
У Житомирі розпочався Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв імені С.Ріхтера

У житомирській філармонії три дні триватиме Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв імені Святослава Ріхтера.  
Сьогодні розпочинає концертну програму Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України.

20
детальніше
Інтерактивний звіт Житомирського міського голови

У п’ятницю, 23 березня, о 19:20 відбудеться інтерактивний звіт Житомирського міського голови Сергія Сухомлина у прямому ефірі телеканалу «Житомир».

Міський голова звітуватиме про результати роботи за минулий рік та дасть відповіді на запитання громадян та журналістів.

45
детальніше
Невчасно прилетіли… лелеки

Негода не стримала приліт на Полісся лелек. Небайдужі люди виставляють в Інтернет фотографії та відео ослаблених птахів.

У Житомирський район, за спостереженнями орнітологів, повертається щонайменше двадцять лелечих пар. Білі лелекі погано переживають низькі температури та снігопади – допомогти їм у цей час можуть лише люди.

69
детальніше
Форма для муніципалів

Форму для працівників муніципальної інспекції сьогодні презентували у міській раді.

Для її придбання та виготовлення з міського бюджету рішенням сесії було виділено майже 154 000 гривень. Один комплект – зимова та літня форми коштує 6 930 гривень.

30
детальніше
У Житомирі народилася дівчинка з рідкісною генетичною аномалією

У Житомирському обласному перинатальному центрі місяць тому народилася дівчинка Єва з рідкісною генетичною аномалією - синдром «сливового» живота. Таке генетичне відхилення в Україні не лікують.

59
детальніше
Завершилася реєстрація для участі в основному тестуванні ЗНО

Сьогодні, 19 березня, завершилася реєстрація для участі в основному тестуванні зовнішнього незалежного оцінювання.

У Житомирській області зареєстровано понад 9тис абітурієнтів. Найбільше зареєстрованих на ЗНО з української мови та літератури.     

26
детальніше
Умови співпраці Житомира з німецьким товариством, щодо розвитку містобудівного кадастру

В серпні минулого року  Житомирська міська рада підписала протокол про співпрацю з німецьким товариством GIZ, щодо розвитку містобудівного кадастру. За цим протоколом німецька сторона надає допомогу місту у розмірі майже 20 тисяч євро.

Натомість Житомир має створити веб-портал, який буде містити у відкритому доступі інформацію про все нерухоме майно міста та земельні ділянки. 

29
детальніше
Мистецтво із сірників

Ціла залізнична станція із локомотивами, вагонами, вокзалом та навіть електролініями.. із сірників. 37-річний Віктор Шуляренко з Коростеня вже 10 років займається моделюванням будинків та кораблів із сірників.

Нещодавно змайстрував потяг, який визнали найбільшим в Україні, локомотив із вагонами поповнили вже існуючий склад експозиції "залізнична станція". Про неординарного майстра - у сюжеті.

30
детальніше
Показати ще Показати ще