Учні Житомирської ЗОШ №20 здобули Гран-Прі на Всеукраїнському фестивалі франкомовних театрів

141

Учні Житомирської школи №20 здобули Гран-Прі у номінації «Креативність постановки» на Першому всеукраїнському фестивалі «Вертеп» франкомовних театрів.

Нагадаємо, фестиваль проходив у Києві 1-го грудня. Свої постановки на ньому представляли 10 шкільних театрів з Кривого Рогу, Золотоноші та Києва.

Лілія Богдан - режисерка постановки, вчителька французької мови та літератури школи №20 м.Житомира:

«1-го грудня в Києві відбувався Всеукраїнський фестиваль франкомовних театрів, де приймали участь різні театральні трупи шкільні з різних місць України. Нами була представлена філософська постановка «Маленький принц», за твором Антуана де Сент Екзюпері».

Учениця 10-го класу Ольга Горнович виконувала роль лиса:

«На фестивалі всім сподобалася вистава і ми отримали номінацію за креативність.»

Учениця 10-го класу Олена Кучерук виконувала роль троянди:

«Успіх наш полягав у тому, що ми всі один одного підтримували, один одному допомагали. І хоча нас половина булі хворі, хтось кашляв, хтось температурив, але все одно ми всі їхали. Ніхто нікого не підводив.»

Учениця 10-го класу Катерина Радкевич виконувала головну роль маленького принца:

«Ми приїхали, ми були єдиним ляльковим театром. І насправді враження від поїздки позитивна. Адже у нас була можливість познайомитися з іншими театрами, і можливість розширити свої знання мови. Адже, коли ти граєш на театральній сцені, воно краще запам’ятовується, ті емоції, ті слова і воно якось легше запам’ятовується.»

Учениця Ольга Горнович гділиться:

«Участь у цій виставі - це свіжий ковток повітря для мене, це досвід.»

Учень 10-го класу Ілля Куликовський виконував роль пілота:

«Це великий урок на все життя, що нічого не дається легко, для всього треба докладати свої зусилля.»

Лілія Богдан каже, що мистецтво позитивно впливає і допомагає у вивченні мов:

«Ми живемо з вами в такому суспільстві, де діти повинні знати якомога більше іноземних мов. А навчання мові ось у гуртках, в позакласній роботі в театрі. В грі можна виразити свої емоції, зробити мову більш насиченою. І я вам скажу, що це нам подобається, це приносить задоволення і мені, як вчителю, і ребятам.»