Держгеокадастр відмовився присвоювати кадастровий номер ділянці землі для атовця

47
Держгеокадастр відмовився присвоювати кадастровий номер ділянці землі для атовця

«У 2016-17-тих роках змінювалися цільові призначення землі за адресою провулок річковий»про це телефоном нашим кореспондентам розповів керівник департаменту містобудування міської ради Ігор Блажиєвський.

Це відповідь замовника на відмову у присвоєнні кадастрових номерів від Держгеокадастру у Житомирському районі.

«5-го листопада Держгеокадастр у Житомирському районі відмовив в реєстрації земельних ділянок, присвоєнні кадастрових номерів. Одна з мотивацій , що це земля загального користування».

Ольга Петренко, яка керує управління Держгеокадастру у Житомирському районі прокоментувала:

«Данні земельні ділянки знаходяться на території зелених насаджень. Ця територія містить 190 дерев. Це землі рекреації, якщо дивитися по земельному кодексу. І це особливий статус земель. Їх не можливо відводити під будівництво житлового будинку без посередньої певної процедури. Без вилучення, зміни цільового призначення та проведення державної експертизи.»

«Напевно Держгеокадастрі старі данні, тому що у 16 му, 17му роках змінювалися цільові  призначення землі», - каже учасник АТО 2014-15 рр. Дмитро Мамрай.

Керівник департаменту містобудування міської ради Ігор Блажиєвський телефоном повідомив:

«У відповідності до затвердженої документації на цьому місці може бути садибна індивідуальна житлова забудова. В 2016-му році в грудні був затверджений генеральний план міста, який передбачає на цьому місці індивідуально-житлову забудову. Ще пізніше в квітні 2017-го року також рішенням сесії міської ради було затверджено план зонування території міста Житомира, де на даній території по провулку Річковому передбачена індивідуальна житлова садибна забудова. Після цього було надано дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під саме це цільове призначення – під індивідуальну житлову садибну забудову».

Дмитро Мамрай каже:

«Це офіційна інформація. Її ніхто не скриває, вона – публічна. Доступна. Міська рада, як замовник, мала б оскаржити цю відмову в окружному суді. Я чекаю на рішення міської ради. Сьогодні я зустрічався з заступницею мера Ольшанською і ми домовилися на п’ятницю, що ми зііідзвонимося і вона озвучить позицію міської ради. Оскаржуватимуть рішення Держгеокадастру, чи ні тому, що коли мені надавали дозвіл на розробку землевідводу у 2016-му в лютому, по клопотанню з 2015-го року, то паралельно велися землеупорядні роботи між мною і міською радою. Міська рада робила в цілому на всі діляночки і нам , як учасникам АТО, і сім’ям загиблих учасників АТО. І ми вже чекали на кадастровий номер. Зараз треба прийняти рішення, як далі бути, як далі рухатись».

Нагадаємо, 8 земельних ділянок за адресою провулок Річковий,14-а та 14-б призначені міською радою сім’ям загиблих учасників АТО та учасникам АТО. Один з них, Дмитро Мамрай, четвертий рік не може отримати свою частину земельної ділянки, 2-ого листопада чоловік звернувся до нашої редакції.

Поділитися