Чому атовець Дмитро Мамрай не може отримати землю?

59

Учасник АТО 2014-2015 рр. Дмитро Мамай розповідає:

«Ми знаходимося на місці, де міська рада планує виділити 8 діляночок сім’ям загиблих учасників АТО, та учасникам АТО. Вже адреса присвоєна, розроблений міською радою детальний план 14-а, 14-б, 8 діляночок. З 3-го вересня 2015-го року я повернувся з АТО. Я подав клопотання в міську раду через ЦНАП. В лютому 16-го року на сесії міської ради саме на цьому місці мені дали згоду. Департамент містобудування замовили проект на ці земельні діляночки у підприємця Ткач Олени. Проект пройшов погодження екстериторіальна і ось він лежить у Держгеокадастрі на присвоєння номерів. Все що потрібно ДГК надати номери діляночкам».

Чому атовець не може отримати земельну ділянку, яку йому ще 2016 року виділила міська рада? – На це питання нашим кореспондентам надала відповідь керівник Держгеокадастру у Житомирському районі Ольга Петренко:

«До нас безпосередньо в управління дана документація потрапила близько місяця тому. Крім того слід зауважити, що дані земельні ділянки знаходяться на території зелених насаджень. Ця територія містить 190 дерев. Це землі рекреації, якщо дивитися по земельному кодексу. І це особливий статус земель. Зелені насадження становлять 1мільйон 600 тисяч гривень, щоб їх знищити і почати там будівництво. Їх не можливо відводити під будівництво житлового будинку без посередньої певної процедури. Без вилучення, зміни цільового призначення та проведення державної експертизи. Це повинен робити розробник робіт, який здійснює розробку даної документації ФОБ Ткач Олена Юріївна. Нашим кадастровим адміністратором, який здійснює перевірку даної документації було надано відмову, згідно чинного законодавства. Поки не буде здійснено виправлень, вказаних працівниками нашого управління в даній документації, Державний кадастровий адміністратор не може здійснити реєстрацію цих ділянок».

Нагадаємо, що отримати цю ділянку у власність четвертий рік не може учасник АТО Дмитро Мамрай.

Наші кореспонденти зустрілися з розробником проекту землеустрою Оленою Ткач. Спілкуватися на камеру вона відмовилася. Але сказала, що стосовно ділянки Дмитра Мамрая звернеться до керівника Департаменту містобудування міської ради Ігоря Блажиєвського.

Поділитися