Чи мерзнуть діти у садочках міста?

54

Житомирянка Оксана Гебрич водить дитину до Центру розвитку №53:

«Вчора термометр у групі показував +14 градусів. Звісно, це дуже холодно – ручки у дитинки холодні і дітки в групі хворіють. Температура знизилась після того, як знизилась температура повітря і це вже десь тиждень. І я вдягаю в кілька шарів одягу, аби вона не мерзла, звісно, це сковує рухи дитини».

Людмила Тищук - завідувачка Центру розвитку дитину №53:

«І 17, і 16 є. Є в групах, де немає сонечка і обігрівачів – там нижча температура. Пляшечки з водою просимо, щоб батьки приносили. Набираємо воду, гріємо і таким чином обігріваємо постіль і так далі».

Лариса Юрченко - завідувачка дитячим садочком №49: 

«Багато батьків все таки бояться приводити дітей до дошкільного закладу, бо бояться, щоб дітки тут не мерзли. Незначно, але зменшилась кількість діток, які відвідують садочок. Діти, на мій погляд, не дуже відчувають ось цього холоду, але, звісно, температурний режим у нас низькуватий. Зранку температура у нас коливається в різних приміщеннях – від 14 до 16 градусів, коли сонячна погода і приміщення трошечки нагрівається, то температура протягом дня трошечки підвищується».

СИНХРОН: Марія Яковенко -  - завідувачка дитячим садочком №37: 

«Якщо дивитися на нормативи, відповідно до санітарного регламенту, то в нас сьогодні пониження на 2 градуси і середня – це три градуси, а взагалі ми всі заходи проводимо, щоб тепліше діти одягалися. Ще від 10 вересня подано лист до «Житомиртеплокомуненерго» - ми довели до відома, що система опалення у навчальному закладі до опалювального сезону готова. В принципі, в нас не холодно – в деяких групах, ви побачили, у нас зараз 20 градусів, а в інших 17 – я хочу сказати, що це нормально, дітки не мерзнуть у нас».

Світлана Ковтуненко - заступниця начальника управління освіти Житомира:

«Що стосується температурного режиму, то в ігрових групах, коли дітки заходять, то він, вже десь після десяти годин наші ігрові групи вже відповідають нормі. В спальнях трошки нижча температура і ми це промоніторили, то в кожній спальні, там, де температура не відповідає, ми ставимо калорифери і нагріваємо. Готові до опалювального сезону всі навчальні заклади, не тільки садочки».

Поділитися