Судове засідання у справі Дмитрія Кисельчука – не відбулось

47

Судове засідання у справі голови Малинської райадміністрації Дмитрія Кисельчука – не відбулось.

На чоловіка 6-го червня склали протокол за кермування авто у нетверезому стані. Засідання відмінили через ліквідацію Апеляційного суду Житомирської області. Про це повідомила головний спеціаліст із роботи зі ЗМІ суду Олена Савенко:

«3 жовтня, тобто вчора у «Голосі України» було оприлюднено оголошення новоствореного суду, про те, що 3 жовтня Житомирський апеляційний суд почав свою роботу і припиняється, фактично, діяльність Апеляційного суду Житомирської області, зараз ми знаходимось у процесі ліквідації. Всі справи про адміністративні правопорушення, які будуть передані і передаються зараз теж в процесі передачі з апеляційного суду Житомирської області до Житомирського апеляційного суду підуть на повторний автоматизований розподіл. Нині із технічних причин здійснити авторозподіл поки що не можливо, оскільки налаштовується система – все це, зрозуміло, займе якийсь час».

Нагадаємо, 30-го липня Малинський Суд вирішив накласти на Кисельчука штраф у розмірі 10 200 гривень та позбавити його права керувати автомобілем на один рік. Це рішення Кисельчук оскаржує

Поділитися