Якість ремонту дороги по вулиці Перемоги у Житомирі

48

Наші кореспонденти дізнавались чи виконаний ремонт дороги по вулиці Перемоги згідно державних будівельних норм. Наші кореспонденти поспілкувались із інженером з технагляду Андрієм Редько, а також з підрядником та представником міської ради.

Нагадаємо, що усі роботи підрядник Размік Петросян мав виконати до 1-го жовтня:

«Це тип асфальту було дуже важко укладати на цій дорозі, а особливо в умовах міста. Також проблема була з люками, їх на цьому відрізку дороги було дуже багато. Було незручно укладати асфальт».

Юрій Антіпов – радник міського голови:

«Підрядник виконав усі зобов»звння перед міською радою, а міська рада виконала усі обов’язки перед підрядником. Відремонтували ділянку тривалістю майже півтора кілометри , вартість проекту 12 мільйонів 325 тисяч гривень. Зараз дорога готується до здачі в Експлуатацію»

 Андрій Редько –інженер технагляду

«Наразі всі роботи по вулиці Перемоги виконані. Зараз готується документація на здачу в експлуатацію дороги. Окрім цього будуть здійснювати додаткові заміри та накернювання».

Капітальний ремонт дороги по вулиці Перемоги підрядник розпочав 14-го червня. Протяжність ділянки, яку ремонтують складає півтора кілометри від майдану Короленка до проспекту Миру. Ці кадри ми відзняли 4-го липня, коли після зрізання старого асфальту почали укладати новий шар. А це відео відзняте 12-го липня. Тоді інженер технагляду Андрій Редько перевірив укладений асфальт по вулиці Перемоги.

Поділитися