Підручники досі не у всіх

59

Це перший клас 28-ої школи, діти вже отримали букварі та підручники з математики.

Олена Стрельченко - заступниця директора школа №28:

«На 3 вересня у нас були всі букварики для дітей перших класів, вчора надійшла математика. Наразі ми чекаємо, щоб надійшов підручник з інтегрованого курсу «Досліджую світ», тому що він викладається вперше і дуже важко працювати без нього, на другий четвертий класи ми повністю забезпечені підручниками».

Людмила Годич - завідувачка бібліотекою школи №28:

«Можна сказати, що 5-11 класи майже забезпечені – 5 класи повністю нові підручники прийшли, на 10 клас чекаємо – мають підвезти. На 5 клас нам не доїхала інформатика, історія, а 10 клас поки нічого немає».

А це школа №6, тут теж отримують та роздають нові підручники, зокрема з української мови для 5-ого класу.

Тетяна Омелянчук – директор школи №6

«На сьогоднішній день перші класи наші забезпечені підручниками – ми всі отримали підручники для першого класу. Щодо 5-ого класу – майже всі отримали – декілька підручників довозять, можемо навіть показати. Одна єдина проблема, яка в нас зараз є – це не забезпечення підручниками з польської мови».

Алла Фльора – представниця Обласного управління освіти:

«На сьогоднішній день область вже повністю отримує підручники, частинами правда, ось сьогодні нам надійшли підручники для перших класів і для десятих класів – велика дуже партія, іде процес розвезення підручників. До області надійшло майже 35 відсотків підручників для першого класу, 83 відсотки для 5-ого класу і лише 14 відсотків для учнів 10-ого класу. На сьогоднішній день в нас має ще пройти конкурс на підручник з інформатики, тому що для інформатики взагалі немає забезпечення підручниками для 5 класу. І хімія для 10-ого класу – ми також чекаємо конкурсу».