Житомирський художник Дмитро Краб готується презентувати нову композицію

57

Житомирський художник Дмитро Краб готується презентувати мурал площею 180 квадратних метрів. Художник малює композицію «Трисвіт» на п’ятиповерхівці, що знаходиться за адресою Покровська, 5. Композиція, над якою працює художник, має у собі старослов’янську символіку – поєднання трьох світів:

«Система світобудови нашої, тобто є дух і він проходить через три світи, картина називається «Трисвіт». Ніщо нікуди не зникає і ні звідки не береться. Це взаємодія матеріального і не матеріального, як ці явища взаємодіють між собою. 180-190 квадратів десь, ми спочатку його утеплили повністю, так щоб все вже було по совісті. Ми бачили цю стіну вже роки три тому, всі ходили, дивилися, не один тільки я на неї увагу привернув. Це, повторюся, дуже велика відповідальність брати такі масштабні обєкти і робити їх з розумом, тому ми так довго до неї і йшли. Рік займалися цим малюнком і відео знімали кошти збирали. Акцент іде на меценатство – спонсорів ми тут не дуже хочемо бачити, тому що піаритись за рахунок такої благосправи певно не гаразд, тому всі є меценатами і потім ми вже на презентації конкретно озвучимо, що і як».    

Житомиряни діляться своїми враженнями: 

«Краще ніж просто стіна, ще є стіна отут в скверику, вона вже підготовлена до цього, так що залишилось йому зробить. Воно бачите, дуже спокійний такий у них фон», - каже Володимир Савенко. 

«Гарненько, мені подобається, як у Європі, як кажуть. Дивишся – якось приємно», - комениує житомирянин Олексій Іванов.