Житомирянин Олександр Гонгальський виборов срібло на чемпіонаті з шашок у Польщі

94

Наша кореспондентка Антоніна Тугас зустрілася зі срібним призером Чемпіонату світу з шашок серед спортсменів із враженням опорно-рухового апарату, житомирянином Олександром Гонгальським. Змагання відбувалися у Польщі.

Спортсмен розповів про свої враження від них, а також про те, чому став займатися шашками і завдяки кому зміг досягти успіху:

«У цьому році було багато гравців... Мені було дуже важко. Я думав, що у мене не вийде. І найбільше, коли грав першу партію. Я її не дуже добре зіграв і міг програти. Але, слава Богу, вірно пішов, а суперник помилився. І мені вдалося не програти, а виграти. Мені вдалося вибороти друге місце. Є багато людей, які мені допомагають. Але, насамперед, це моя дружина Таня. Вона мої руки, мої ноги, моя мова... Коли був маленький, мене ображали діти, бо я інвалід. Всі думали, що у мене щось не так з головою, що я погано думаю. Мій брат показав мені, що таке шашки. І мені дуже сподобалося грати. Тоді зрозумів, що хочу, щоб усі знали, що маю довести, що я найкращій».

Поділитися