В Житомирському районі знайшли тіло 20-річної дівчини

61

Тіло загиблої житомирянки Анни Голубенко знайшли 8 серпня ввечері в яру на околиці села Бондарці Житомирського району. Про це нам сьогодні розповіла речниця поліції в області Алла Ващенко.

За її словами, розшукувати дівчину почали шостого серпня. Ми намагались зв`язатись із мамою дівчини, але вона не вийшла на зв`язок.

Микола Литвиненко – свідок:

«О третій годині дня я тут пішов збирати горіхи. А ось тут маленький кар»єрчик і я почув трупний запах, побачив руку людини, на правій руці була каблучка і видно що це труп людини, що це людина не жива. В мене при собі не було мобільного телефону і я пішов до людей».

Тетяна Зуєва – свідок:

«Я вже викликала поліцію, поліція приїхала, але поліція сказала, що це її задушили . У неї дуже сильна асфіксія була велика рана на шиї. Але все було при ній: і сумочка і телефон і ланцюжок золотий і каблучка. Її не пограбували нічого, її просто вбили».

Наталія Тимчук – представниця поліції:

«Мати дівчинки звернулась до Житомирського відділу поліції шостого серпня про те , що її донька зникла другого серпня зранку. На даний момент ми можемо стверджувати, що на момент подання матір»ю заяви, дівчина була уже мертвою. Досудове розслідування триває за статею 115 це умисне вбивство».

Поділитися