Розгляд справи Руслана Лісанова перенесено

56

Розгляд справи Руслана Лісанова, якого підозрюють в замаху на вбивство та не законне зберігання зброї перенесли. Таке рішення оголосив суддя апеляційного суду Юрій Широкопояс. Розгляд справи перенесли на 10-у годину 14-го серпня, а також суд вирішив, що на наступне   судове засідання підсудного Руслана Лісанова доставляти не будуть. 

Суддя апеляційного суду Юрій Широкопояс постановив:

«Порадившись на місці суд ухвалив розгляд справи підсудного Руслана Лісанова у зв’язку із неможливістю здійснення апеляційного розгляду оскільки не надійшли матеріали із суду першої інстанції, і повторно витребувати матеріали справи із суду , також за згодою сторін суд вирішив, що доставляти підозрюваного до  зали суду не будуть».

Нагадаємо: 22-ого липня в селі Оліївка неподалік Житомира невідомі обстріляли автомобіль, який рухався автодорогою. У результаті вогнепальне поранення отримала 46-річна киянка. За вказаним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження- про це повідомив заступник голови нацполіції В’ячеслав Амброськін. Перше судове засідання відбулося 30-го липня

Поділитися