Куряче м`ясо із сальмонелою

46

В Житомирській продовольчій споживчій службі заперечують інформацію про те, що куряче м`ясо, заражене сальманелою, було із Житомирської області. Про це нам розповів заступник начальника Житомирської продовольчої споживчої служби Ігор Волківський:

«Ми отримали інформацію Держпродспоживслужби Київської області що при розслідуванні фактів отруєння шаурмою у місті Києві одним із факторів передачі збудника токсикозу було м'ясо птиці. Під час попередніх розслідувань ми отримали лист що ймовірно це куряче м'ясо із Житомирської області. Ми відразу зреагували, видали наказ і почали роботу по перевірці даних об’єктів. Підпнриємства були перевірені на відповідність санітарно-гігієнічних вимог та безпеки харчових продуктів. Товарно-транспортна накладна по якій судять і представник Київського управління, 2 серпня, а отруєння у Києві почалося ще 26 липня. На шаурму використовується м'ясо з обвалки а наше підприємство поставило заморожені тушки. Це була одна єдина поставка курятини, більше поставок не було.Птиця яка завозилася на цей склад була з Рівненської, Львівської, Волинської областей.Ми відібрали проби по цьому підприємству щоб зробити мікробіологічні аналізи. На сьогодні досліди показали що сальмонели у мясі курятини не виявлено. Це продукція не наша, тому ми пишемо листи до керівника Держпродспоживслужби України та столичного очіль6ника управління вказуючи що заражене м'ясо не з Житомирської області».

Олег Рубан - начальник управління Держпродспоживслужби в Києві, коментує:

«Отруєння відбулося в місті Києві. Інфіковано 93 особи у чотирьох локаціях, які розміщувались у метро. Розробку, підготовку даних брикетів шаурми готувала фірма, незареєстрована і розташована в місті Києві, в складах якої знаходилася сировина з різних регіонів. При обшуку, який проводили спільно з правоохоронними органами, на вияв документів, дійсно було предоставлено документи Житомирської області, які ми передали нашим колегам для відпрацювання. На сьогоднішній день екологія Житомирської області працює з метою створення або спростування даного випадку. Що стосується інших областей, то ми на сьогоднішній день також отримали інформацію по СЕС що надходила з інших областей дана курятина і ми впроваджуємо відпрацювання по регіонах».

Поділитися