Працівника поліції спіймали на хабарі

253

Керівника Любарського відділення національної поліції відсторонено від справ. – Таким чином відреагував КЕРІВНИК ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ Вячеслав Печененко на затримання капітана поліції, якого підозрюють в отриманні хабаря у розмірі 4 тисяч гривень

Алла Ващенко - представниця нацполіції в області прокоментувала:

«Вранці було проведено розширену нараду з теріторіальними підрозділами головного управління національної поліції , де керівник обласного управління вкотре акцентував увагу керівників усіх відділів та відділень, про те що вони несуть персональну відповідальність за дії працівників. і усі факти, які виявлені, і які будуть виявлятися, повязані з вимаганням коштів, будуть мати однозначно принципову оцінку керівництва. керівник любарського відділення поліції відсторонений від посади.проводиться службове розслідування. окрім того, за цим фактом проводиться досудове розслідування органом, який викрив поліцейського в отриманні хабаря.»

Ірина Мартинюк - представниця Служби безпеки України розповіла:

«Співробітники СБУ встановили, що капітан поліції вимагав від мешканця Любара 4-ри тисячі гривень, за не притягнення його до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху. Вчора в вечорі правоохоронці затримали здирника у Любарі, неподалік від його міста роботи, одразу після передачі йому обумовленої суми хабаря. Зараз він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Його затримано у порядку статті 208, частини Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання , що оголошується йому про підозру у скоєнні злочину передбаченого частиною 3 статею 368 Кримінального   кодексу України, а також обрання йому міри запобіжного заходу. Санкцію частиною 3 статею 368 Кримінального   кодексу України, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строк на від 5- ти до 10-ти років, з конфіскацією належного майна.»

Поділитися