Розслідування пограбування житомирської волонтерки Юлії Толмачової

55

Пройшов місяць як невідомі пограбували відому житомирську волонтерку Юлію Толмачову. Нагадаємо, пограбування сталось орієнтовно 6-7 липня в той час,коли волонтерка перебувала на реабілітації в Карпатах.

Юлія Толмачова розповідає:

«Я була 9-ть днів на фронті .Ось вчора у ночі я приїхала. За цей час поки я працювала зі снайперами і розвідниками, мені декілька разів телефонували з приводу знайдених речей. Тому що Борис Розенблад оголосив винагороду, і Олександр Громов оголосив винагороду і Олександр Дмитрук, Винагороду тому, хто наддаси будь яку   інформацію з приводу пограбування у моєму гаражі. Почали телефонувати, і все це були дзвінки , ну просто - омана. Одні тільки казали , ну їхали наркомани, залишили торбу з речами у них, як заставу, А я кажу, яку торбу, якщо там багато речей було? Там в одну торбу не вміститься».

Ці світлини з гаража Юлія надала нам 11-го липня. на них безлад, залишений після пограбування:

«Викликали поліцію. Поліція подивилася. А там було викрадено все тактичне, все що було придбане для хлопців в АТО. Тобто люди, які грабували, це люди, які добре розуміли, що беруть, це не якісь наркомани, або ще хтось. Тому що, якщо лежав простий український бронежилет, його не взяли, а мій бронежилет, який важить 4 з половиною кілограми з норвежської розвідки, його поцупили. Шкода. У 20-тих числах липня я їхала в АТО і мені довелося велику кількість речей, які викрали брати у борг, тому, що я обіцяла хлопцям-розвідникам на пром зону це привезти».

Після інтерв’ю з нами, Юля звернулася до представника міської поліції Олександра Прокопчука, який на сьогодні відповідає за розслідування її справи:

«Відкрите кримінальне провадження за ознаками 185-тої, частини 3-ої. Створена слідчо-оперативна група із дійсно співробітників досвідчених. На сьогоднішній день вже проведено ряд обшуків. Проводяться гласні і не гласні пошукові заходи. Нажаль інформація, яка б зацікавила особу потерпілу надати зараз не можемо.»

Юлія зізнається:

«Прикро.. Грабують. Грабують у кого? У тих, хто всіх нас захищає. У тих, хто без рук і без ніг залишаються?»

Поділитися