У Житомирському районі виявлено трупи чоловіка та дівчинки

96

Трупи чоловіка та дівчинки в автомобілі поблизу лісу вчора ввечері виявили жителі села Кам’янка Житомирського району. Відомо, що загиблі – 34-ри річний житомирянин та його 8-річна донька. На їхніх тілах виявили ножові поранення.

Катерина Жукова - мама свіка, кже:

«Моя дитина вигулювала собаку  і там у нас насадження, я не дозволяю їй туди ходити. Вона побачила машину і собака зупинилася. І вона каже, що пес став у позу ніби буде нападати чи охороняти. Було видно, що це дитина, було видно маленьке взуття в машині. Вона лежала на передньому  сидінні з накинутим чимось на голову, чи то кофтинка, чи ще щось. А в нього стирчав із горла ніж».

На цьому місці де виявили тіла, попрацювали слідчі і залишили після себе сміття. На траві лежать окуляри дівчинки, також пакунки із результатів томографічного обстеження дитини та ручка, якою батько написав передсмертну записку.

Катерина розповідає:

«Він написав, що він жив в Америці, а ви мені зіпсували все життя з Поліною. Це просто батько вирішив свою проблему вбивши дитину, тому що йому хтось зіпсував життя».

Представниця нацполіції в області Алла Ващенко коментує:

«Після проведення суд-мед експертизи  стане зрозуміло весь характер тілесних ушкоджень наявних на тілах і що саме стало причиною смерті. За наявною інформацією вони поїхали з дому  2 серпня десь  приблизно о 13:00, причому чоловік зібрав  свої речі і речі доньки. Інформації щодо їїх розшуку до поліції не надходило. За словами мами: «Я думала, що якщо до 6 серпня не зявляться то подаю у розшук»».

Поділитися