Справа блогера Василя Муравицького

41

Корольовський районний суд міста Житомира продовжив домашній арешт блогеру Василю Муравицькому.

Об 11-ій годині розпочалися слухання кримінальної справи про державну зраду щодо житомирського журналіста. Прокурор Вадим Левченко надав до суду матеріали та документи, які, на його думку, підтверджують провину Василя Муравицького. Також Вадим Левченко попросив змінити запобіжний засіб – на тримання під вартою:

«Законодавець, я вважаю, вірно передбачив  у Законі, чистині 5,7 КПК, що винні саме в таких злочинах,  пов»язаних з національною безпекою, то до таких осіб повинно застосовуватися  норма « тримання під вартою», як запобіжний засіб. Це виключення, і застосовується для осіб небезпечних для суспільства».

Руслан Берещенко – адвокат:

« Підсудний Муравицький повинен забезпечити своє право конституційне на працю, заробляти  собі на життя.  Він знаходився під домашнім арештом, не порушував прав, ходить на судові засідання, Але його позбавили економічних, соціальних прав і особливо право на працю».

Суд  прийняв рішення: продовжити тримати підсудного Муравицького під домашнім арештом, суддя відмовився коментувати хід судового засідання, сказавши, звертайтеся до прес-служби, адвокат також відмовився від інтерн»ю, сказавши. що це проміжне рішення. 

Поділитися