Новий асфальт по вулиці Перемоги у Житомирі перевірили на якість

38

Працівники тех. нагляду з міської ради перевірили новий асфальт по вулиці Перемоги, у Житомирі. Нагадаємо, вчора під час засідання виконкому міський голова Сергій Сухомлин та члени виконкому розповіли, що асфальт укладений не рівно і якщо підрядник неякісно виконає роботи - то не отримає грошей. Нагадаємо, що на ці роботи із місцевого бюджету виділили 12 мільйонів гривень.

«По тим смугам, що я перевірив, значить, смуги в межах допусків ДПН, за виключенням трьох місць.», - коментує інженер технічного нагляду Андрій Редько, - «Це три точки: один люк і два шви. Вони підлягають переробленню, я не знайшов ще таких місць, що уже не переробляться. Асфальт типу «А», з вмістом щебеню від 45 до 50%. Він сам по собі «шарахуватий», такого в нас як кажуть водії , які кажуть що він якийсь не такий, то у нас в Житомирі ще такого не було».

Підрядник Размік Петросян каже:

«На сьогодні ще жодна людина мені технологічно не могла сформулювати, відповісти мені на питання з технологічної точки, чи можуть вони мені довести, де я тут забракував чи неякісно зробив. Якщо мені хтось на сьогодні прийде, доведе, що цю роботу згідно по технології по ДБН, по тому, що прописане і знайде промах , то ми готові виправляти».

Представник міської ради , Юрій Антіпов, який відповідає за ремонт по вулиці Перемоги погодився поспілкуватися із нашими кореспондентами завтра. Чиновник послався на те, що висновки перевірки отримає завтра.

Поділитися