Бурштин, вилучений в Ємільчинському районі, арештували

124

Бурштин, вилучений в Ємільчинському районі, арештували. Таке рішення за клопотанням прокуратури області ухвалив Ємільчинський районний суд. Про це нам розповів представник Новоград-Волинської прокуратури Руслан Герич:

«Сьогодні відбулося засідання Ємільчинського районного суду. Слідчими суду розглянуто клопотання  в рамках досудового розслідування і накладення арешту на вилучене майно. Клопотання задоволено. Накладено арешт на вилучений бурштин та інші  предмети в ході огляду місця пригоди. На разі досудове розслідування у вказаному кримінальному впровадженні триває, проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення осіб, які вчинили незаконне видобування бурштину, а також на місці його видобування».

Нагадаємо:  3-го липня підрозділ Ємільчинського районного відділу поліції через порушення правил дорожнього руху на автотрасі Васьковичі-Шепетівка зупинив автівку.  В машині правоохоронці виявили 76 мішків бурштину загальною вагою більше 2 тон. Вилучений бурштин доправили до Головного управління поліції. Підозрюваного у незаконному видобутку та перевезенні каменю затримали.  Наші кореспонденти і надалі стежитимуть за розвитком цієї справи.

Поділитися