"Житомирводоканал" замінить 12 засувок на водогонах міста

62

Демонтаж старих засувок та монтаж нових розпочали працівники «Житомирводоканалу» на водогонах міста. Загалом замінять 12 засувок у центрі та спальних районах міста. Тому водопостачання у місті не буде до 11-ти години 7-ого липня.

Головний інженер КП «Житомирводоканал» Сергій Єрьомін коментує хід робіт:

«На даний момент виконали демонтаж засувок діаметром 400 і діаметром 300 міліметрів – 2 штуки. Зараз будемо зачищати камеру, щоб можна було якісно проводити зварювальні роботи. І будемо монтувати запірну арматуру».

Сергій Глєбов – монтажник:

«Підготували, щоб зняти засувку і поміняти її. Повідрізали всі болти у засувці. Робота ускладняється тим, що в є ще в лінії вода. Основний водогін, атому і найскладніше виходить тут».

«Для того, щоб об’єктивно замінити всі найнеобхідні вузлові засувки у місті , нам ще в цьому році тільки необхідно дві засувки і тільки після цього ми можемо сказати, чи будуть зупинки водопостачання у місті в 2019 році» - прокоментував директор КП «Житомирводоканал»АНдрій Нікітін.

Такий вигляд має нова засувка діаметром 1000 міліметрів, яку працівники житомирводоканалу встановлять замість старої, яка відслугувала на основному водогоні міста більше 50 років

Поділитися