У Житомирі відбулася велогонка «Хто ти майбутній Олімпієць»

96

«Хто ти майбутній Олімпієць» - під такою назвою в Житомирі відбулась велогонка за участю 33-ох спортсменів 2000-2006 років народження.

Змагання проходили в залік обласної спартакіади, яку проводить фізкультурно-спортивне товариство «Колос». Витрати організаторів на велогонку склали півтори тисячі гривень. Організація фінансується за рахунок державного бюджету.

Тут на трасі в районі Довжика спортсмени долали дистанції 10,20, і 30 кілометрів. Кожне коло довжиною 10 кілометрів з поворотами через 5.Першою серед дівчат на дистанції 20 кілометрів була випускниця Житомирського медичного інституту Руслана Тарнавська:

«Тяжко було вітер вобличчя проти вітру, але ж не хотілось, щоб конкурентки об'їхали. Я вважаю, що це успіх для мене. На Україні ми взяли 3-тє місце».

\Першими на фініші серед хлопців були учень Київського Олімпійського коледжу Ілля Хомич та Микола Бордюг:

«Я став чемпіоном країни в Переяславі-Хмельницькому.», - каже Ілля, - «Хочу стати Олімпійським чемпіоном і тренером тренувати дітей».

«Я в своєму житті планую стати велогонщиком. На чемпіонаті України в Харкові я зайняв 2 других місця», - розказав Микола.

Президент федерації велоспорту Житомирської області Іван Дорощук розповів про мету змагань:

«Це відбіркові змагання серед сільської молоді. На них ми відбираємо молодих велосипедистів. Перші місця будуть відбиратись для участі у Всеукраїнських змаганнях «Хто ти, майбутній Олімпієць».