Припинення водопостачання у Житомирі

52

Підготовчі роботи для заміни засувок на водогонах Житомира, якими перекривають воду у різних районах міста,  почали працівники «Житомирводоканалу». Загалом замінять 12 засувок у центрі та спальних районах міста. Тому водопостачання в Житомирі припинять з 23-ої години 5-го липня до 11-тої години 7-го липня.

Начальник виробничого відділу "Житомирводоканал" Віктор Корець каже:

«Проводяться підготовчі роботи до зупинки водопостачання у м. Житомирі для заміни запірної арматури великих діаметрів. Потрібно вмонтувати засувку, з’єднати водогін та дати людям воду».

З засувками такого зразка будуть замінювати старі, які розміщені у центрі міста. Монтажник Сергій Глєбов говорить про переваги таких засувок:

«Стане набагато краще тримати район, раніше було дуже багато проблем, а зараз буде легше, бо ми зможемо ремонтувати район і не відключати все місто».

Окрім вулиці Чуднівська працівники "Житомирводоканал" проводять підготовку на перехресті вулиці Грушевського та Хлібна

Головний інженер КП "Житомирводоканал" Сегрій Єрьомін говорить, що підготовчі роботи для того, аби якнайшвидше виконати основні задачі:

«Чого сьогодні почали підготовчі роботи, тому, що треба провести їх заздалегідь . Тобто вскрити камери, почистити, тобто підготувати все щоб можна було за короткий термін часу виконати роботу і забезпечити місто водопостачанням. П'ятого числа ми в 23.00 зупиняємося і готуємося до виконання робіт. Орієнтовна вартість робіт 800 тисяч гривень».

Засувки встановлять по вулиці Чуднівський та провулку 4-ому Короленка , замість трьох старих з'являться нові на перехрестях вулиць Покровська , Миколи Сціборського, дві засувки працівники водоканалу встановлюють на перехрестях вулиць Покровська та Домбровського. Також 4 засувки встановлюють на перехресті Хлібна та Грушевського, одну засувку поставлять у селі Зарічани. Усі вони різного діаметру.

Поділитися