Учасники пробігу «Біжимо в Одесу 1000 км» зібрали 30 тисяч грн на допомогу хлопчику

44

30 тисяч гривень зібрали учасники пробігу «Біжимо в Одесу 1000 кілометрів» на реабілітацію Кості Сенчука - 8-місячного «сонячного» хлопчика, який пережив операцію на серці. Про це повідомив Ігор Кретов, - один з учасників пробігу з Києва під час розмови з нашими кореспондентами по скайпу:

«Ми отримали і перерахували родині Кості 30-ть тисяч – це практично гроші , які ми зібрали у продоівж трьох тижнів на фінал забігу».

Це світлини старту, Григорія Сундука, Яківа Філіпова та Ігора Кретова, - учасників забігу, якими вони поділилися з нами 29-го травня , перебуваючи у Житомирі.  

Яків Філіпів - учасник пробігу з міста Чернівці:

«Зі Львова ми стартували 20 травня. І кожен день ми долаємо по 50 кілометрів».

Ігор Кретов – учасник пробігу з міста Києва:

«І наші плани були – фінішувати 9-того червня в Одесі . Саме так в принципі і сталося. Нас троє учасників . Григорій Сундук перевершив сподівання . Він фінішував 8-го числа о 10-тій годині вечора».

Григорія Сундук каже:

«Насправді, я відкрив карточку. Номер цієї картки ми розмістили у фейсбуці на сторінці свого заходу та на всіх своїх постах. Люди його бачать і таким чином перераховують на цю картку гроші... Мені не вистачало одного дня, тому що я із за травми був вимушений взяти трохи відпочинок. Тож я фінішував 9-того числа . Наш третій учасник Яків Філіпов на момент нашого фінішу пробіг 920 км.Але сказав , що до кінця тижня він добіжить 1000- чу, тому що така пригода трапляється один раз на все життя. Щороку ми бігаємо не просто так , а за ради благодійної складовоїЦього разу ми збирали кошти на реабілітацію Кості Сенчука, восьмимісячної сонячної дитини.Я скажу для цієї сімї, для цієї дитини, нехай він ще маленький, він ще це не усвідомлює. Але вся Україна і не тільки Україна опікувалися, думали про нього і сімя дуже , дуже щіро вдячна».

Поділитися