Недобудована спортзала в одній із житомирських шкіл

43

Будівельні роботи спортивного залу в Житомирській ЗОШ №10 підрядник Товариство з додатковою відповідальністю «Житомирдезактиваціябуд» припинило ще в грудні 2017-ого року. На них з міського бюджету витрачено 7 мільйонів гривень.

Це приміщення школи №10 за адресою Київське шосе, 37, будівля 1958 року. А це прибудова - спортзал з підсобними приміщеннями, будівництво яких розпочато 1-ого вересня 2017-ого року.

Директор школи №10 Олександр Величко розповідає:

«Будь-які спроби вийти на підрядника не дають результату. Замовником є управління капітального будівництва міської ради».

На стінах новобудови вже видно тріщини і осипану штукатурку:

«Щодо якості робіт - тут добре видно, що вони виконані неякісно, деякі треба переробляти, особливо оздоблювальні штукатурку треба здирати і наносити знов це також додаткові кошти».

Так виглядає спортзал і приміщення зараз. Нагадаємо, що наші кореспонденти були в школі 27-ого лютого. Як бачимо, з тих пір нічого не змінилось. Наші кореспонденти намагались вийти на зв'язок з підрядчиком-підприємством «Житомирдезактиваціябуд», але телефон її керівника Сергія Мамотюка був поза зоною досягнення.