У Житомирі знайшли тіло вбитого чоловіка

39

9-го червня уранці в одному з дворів Житомира жителі знайшли тіло молодого чоловіка. Згодом експертиза виявила, що він помер від отриманих тілесних ушкоджень. Поліцейські затримали 28-річного житомирянина, якого й підозрюють у злочині. Сьогодні чоловіку обирали міру запобіжного заходу.

Керівник відділу комунікації ГУНП у Житомирській області Алла Ващенко розповідає:

«До поліції надійшло повідомлення про те, що у дворі одного із будинків обласного центру лежить тіло чоловіка приблизно 30 років, пізніше було встановлено особу цього чоловіка, про нього відомо, що він вів бродяжницький спосіб життя, притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема, за незаконне зберігання наркотичних засобів».

Слідчий Житомирського відділу поліції В'ячеслав Балазюк каже:

«Помер від отриманих тілесних ушкоджень, а саме – субдуральна гематома, здавлення головного мозку. В ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено особу, яка вчинила даний злочин та затримано в порядку статті 208 КПК та цього ж дня повідомлено про підозру. Провину вказаний чоловік визнав, сьогодні йому було обрано міру запобіжного заходу».

Леонід Новик, адвокат підозрюваного, говорить що:

«Було частково задоволено клопотання органу досудового розслідування та обрано моєму підзахисному запобіжний захід у вигляді домашнього арешту з забороною відлучатись з місця проживання у нічний час. На жаль, на даний час він не готовий надавати будь-які коментарі у зв’язку з пережитою стресовою ситуацією, можливо пізніше він надасть будь-які коментарі»

Поділитися