Дитячий майданчик без огорожі

32

Дитячий майданчик за адресою Проспект Миру, вісім у Житомирі не відгороджений від іншої часини двору, що виходить на ринок. До нього безперешкодно ходять смітити та справляти потребу перехожі та тварини. У квітні, на звернення жителів будинку, наші кореспонденти дізналися, що прибрати та встановити огорожу майданчика має житлово-будівельний кооператив номер два, що обслуговує житловий масив, де розташований цей будинок. Сьогодні дізнавалися чи провели облаштування майданчика.

Жителька будинку №8, по вул. Проспект Миру Марія Мельник жаліється: 

«Нам зрізали це вже дерево, прибрали сміття. Але ми нічого більше не можемо робити тут – ламають».

Ці кадри ми знімали двадцять п’ятого квітня. На них майданчик до облаштування – засмічений, з аварійними деревами. Тоді голова правління ЖБК-2 Андрій Кузьменко пояснив причини цього так. Андрій Кузьменко, голова правління ЖБК №2 каже:

«Там не тільки ринок приймає учать, а й приватний сектор – у засміченні цього майданчика. – Місцеві мешканці пропонували загородити… - Матеріал закуплений і знаходиться на складі. Тепер постає питання: як його зробити? За це ж теж гроші потрібно платити».

За словами жителів будинку керівник ЖБК №2 Андрій Кузьменко пообіцяв їм, що майданчик почистять та відгородять до кінця травня.

Сьогодні у ЖБК №2 вихідний. Томи ми зв’язалися із керівником телефоном:

«У нас дві причини – нехватка грошей, а по-друге, потрібно було знайти нормальних спеціалістів. Встановлення забору обійдеться десь у межах 15 тисяч. Дати приблизно кінець тієї неділі (тижня – авт.)».

За тиждень ми перевіримо чи буде встановлено паркан, який відгородить дитячий майданчик за адресою Проспекту Мира, 8.

Поділитися