Арешт на землю

63

На 80 гектарів земель сільськогосподарського призначення поза межами села Кодня – накладено арешт. Людям, які обробляли її роками, не дають змоги оформити документи на землю.

Про ситуацію розповіла землевпорядник Коднянської сільської ради Лариса Євтух:

«За ініціативи громадян, а також сільської ради, звернулися до прокуратури щоб наклали арешти на земельні ділянки, які почали «деребанити» без згоди сільської ради.В п’яти масивах приблизно 80 гектарів. Земельні ділянки були видані наказом, як громадянам, які в даний час вже почали оформляти документи. Головне управління Держгеокадастру в Житомирській області видало ще інші накази, як учасникам АТО, так і іншим громадянам. Наші громадяни, які обробляли ці земельні ділянки роками і сплачуючи за них податки до місцевого бюджету, на ці земельні ділянки – наклали арешти. На даний час іде розслідування. Наші громадяни продовжують їх використовувати до вияснення цих всіх обставин».

Досудове розслідування триває, каже керівник Житомирської місцевої прокуратури Андрій Грабович каже:

«Досудове розслідування по цій справі триває. На початковому етапі процесуальним керівником накладено арешт на всі земельні ділянки. Суд нас підтримав, арешти накладені. Проводяться всі необхідні слідчі дії. Жодній особі про підозру не повідомлялося. -  Чи не порушують люди Закон використовуючи арештовані землі? (кореспондент)  -  Цією ухвалою і накладенням арешту заборонено службовим особам Держгеокадастру оформлювати право власності на будь-кого».

Поділитися