Нові комунальні автобуси вже вийшли на маршрути

81

Комунальні автобуси МАЗ, які міська влада закупила у лізинг, сьогодні вийшли на маршрути 53 та 53А.

Всього по місту курсує 14 машин – ще 3 – у резерві. Заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук розповідає:

«53, 53А, які курсують по центральному кільцю міста, фактично вулиці Бердичівська, Польова, Київська, Театральна, вулиця Покровська і їдуть аж за переїзд на вулицю Андріївську в мікрорайон Крошня, на маршруті зараз 14 автобусів задіяно, час їх роботи починається з пів на шосту і курсують до пів на дванадцяту, останній автобус заїжджає. 53, 53А – це існуючі маршрути, які свого часу були розірвані договори, відповідно була напруга в мікрорайоні, в вивозі саме до центральної частини міста, плюс частина та, яка знаходиться вже за залізничним переїздом, не охоплена комунальним транспортом, тому по всіх тих критеріях, на яких обирався маршрут – це було ідеальним варіантом».   

Андрій за кермом нового автобуса вперше, до цього працював на маршрутках, переважно їздив на ГАЗелях:

«Відмінність в чому полягає - це машина велика, шикарна, габаритність її теж потрібно відчувати, але ГАЗель - це вже відживший варіант. - Кондиціонер не вмикали ще? (кореспондент). - Я вообще на подмене, ничего вам не могу сказать – настроим. У всіх автобусах він є, не знаю, де вмикається – купа кранів, що де – не можу сказати»  

Пасажирка Катерина ділиться враженнями:

«Ну поки що зручно, як буде далі не знаю – побачим, поки нам подобається все – тут із колясочкою можна заїхати і все інше, а то їдеш і вона розсипається на ходу».

«Взагалі мені подобається, він більш зручніший і навіть не вході мені дали квиточок, це напевно, через вас», - каже пасажир Віталій

Поділитися