Введення картки житомирянина

50

Сьогодні Житомирська міська рада підписала угоду з «Ощадбанком» про впровадження картки житомирянина. Отримати її зможуть всі мешканці Житомира, та, в першу чергу, це стосується пільговиків – вони, зокрема, використовуватимуть картку для проїзду у транспорті. Приймати документи для отримання розпочнуть на початку липня, про це повідомив директор КП «Житомиртранспорт» Іван Фурлет:

«Це буде двофункціональна карта, одна – банківська, якою можна буде користуватись як звичайною банківською карткою. І другий чіп відповідатиме за надання саме міських послуг – транспортних, соціальних і так далі. Відповідно, людині потрібно буде звернутися, пізніше будуть оголошені точки оформлення цих карток, скоріш за все це будуть Богунський і Корольовський виконавчий комітети, готель «Житомир», можливо і ЖЕКи. Людині треба буде принести з собою документи офіційні – паспорт, пільгове посвідчення, якщо не буде кольорової фотографії – кольорову фотографію – вона заповнить бланк заяви і відповідно, через деякий час вона вибере, в якому відділенні банку забрати цю карту».

Начальник управління «Ощадбанку» у Житомирській області Тетяна Кутина каже:

«Ми для себе визначили, що матимемо якийсь перший результат десь на початку вересня, тому що процес насправді дуже такий непростий, ми будемо збирати анкетні дані, потім будемо запускати випуск самої карти, будемо запрошувати людей до себе у відділення. Зважаючи, десь із запасом – в вересні ми розпочнемо видачу».

Поділитися