Ситуація із басейном на території дитсадка №25

51

Майже 5 років басейн на території дитсадка №25 у Житомир не можуть здати в експлуатацію. Роботи з реконструкції виконувало ПП «Комунальник». При здачі об'єкту підряднику було вказано на недоліки, які він зобов'язаний усунути.

Яка зараз ситуація зі здачею басейну - запитали у начальника управління комунального будівництва Житомирської міської ради В'ячеслава Глазунова:

«Було виділено 3млн 827 тис грн на реконструкцію зовнішніх мереж дитсадка і басейн. На даний момент всі роботи виконані в повному обсязі. Вони були виконані ще в 15-у році. Підряднику управлінням освіти було висунено ряд претензій перед здачею по недолікам. Він їх на те час не усував. Наданий час після ряду листів вже 17-го року, 18-го року він відреагував. Зараз всі недоліки виправлені, обладнання, яке було вкрадено у 17-му році, встановлено на місце. Це водоочистка басейну і фільтрація. Приблизно за тиждень він має нам його здати. Підрядник здасть нам зараз свої роботи, ми створимо спільно з управлінням освіти комісію, проведуться технагляди, авторські нагляди, тей, хто буде приймати на баланс, я там понімаю, директор садочку №25. Пройдемось всі разом. Якщо все всіх влаштовує – підпишеться акт передачі і тоді вже здаємо офіційно декларацію про завершення робіт і тоді вже відкриття».

Ця будівля - плавальний басейн. 27-го  лютого наша знімальна група туди не змогла потрапити, адже двері були зачинені. Тоді  В'ячеслав Глазунов сказав наступне:

 «Хотіли запускати цей садочок в експлуатацію в цьому році, але склалось питання з опаленням садочка, коштів з міського бюджету на нього не закладен.І вирішили, що завершення і здача в експлуатацію садочка буде після завершення опалювального сезону

 

Поділитися