Правоохоронці знайшли викрадене покриття штучного футбольного поля

50

Житомирські правоохоронці знайшли чоловіка, який, за їх версією, напередодні викрав покриття штучного футбольного поля на території ліцею №24 у Житомирі. Підозрюваному 37 років, викрадені елементи поля знайшли у його гаражі.

Речник ГУНП у Житомирській області Алла Ващенко повідомляє:

«Учора, 4 червня оперативники спочатку встановили місцезнаходження викраденого – це приватний гараж, а потім і встановили особу, яка це викрадене туди принесла».

СИНХРОН: Михайло ЄКАТЕРИНЧЕВ – викладач фізкультури

«Передивились, переміряли – на площадці і тут – за розмірами сходиться всі.», - каже викладач фізкультури Михайло Єкатеринчев, - «Ну будем чекать, коли дадуть дозвіл і будемо робить його. Це приїдуть фахівці, які його нам робили, вони повинні на днях приїхати – вони вже приїдуть і скажуть, скільки це буде коштувати. По коштах ми ще не знаємо нічого поки, от сьогодні кажуть координаційна рада буде, то сьогодні там це питання будуть підіймать... І тут з лівої сторони два рулона – тут в нього дерева такі лежать, ми вже взяли витягнули їх сюди, вони засняли їх буквально, потім поліція поїхала, ми сказали, що заберем».

Поділитися