У Високій печі двоє підлітків отруїлися невідомою речовиною

196

Двоє підлітків, 15-тирічна Оля Остапенко і 16-тирічний Максим Талько з Високої Печі загинули 1-го червня. Як повідомила прес-секретар поліції в області Алла Ващенко, вони отруїлися невідомою речовиною.

Це будинок , в якому загинули Оля і Максим. Сусіди згадують- у п’ятницю 1-го червня:  

«А в ту ніч – дуже собака гавкала. То у під’їзді, то у дворі. Видно просилася до дому. Потім собака перестала гавкати і спокійно позасинали».

Це Зоя Гаврилюк, подруга мами Максима – Ірини. Саме Ірина у п’ятницю ввечорі телефонувала Зої з проханням:

«Біжи постукай у двері, бо Максим не відповідає на телефони. Я пішла постукала, собака ця ричить. Півдесятого вечора пішла постукала, знов ніхто не відповідає. А в суботу вона приїхала, сіла і сидить, я кажу – «Чого ти сидиш?» Вона каже - «Жду, Максим зараз проснеться. Не хочу його будити, він часа два спить».

Відчинити двері квартири, допоміг знайомий Ірини – Анатолій Овод:

«Іди мені,- каже, - открий замка, Максим закрився з середини і не відкриває. Вона вже сама відчувала, напевно там щось трапилося. Я зламав секрет і відкрив».

Дядько Максима Юрій приїхав пізніше:

«Що побачив? Два трупи. І все. Біля них, на кухні – «Рев» - ці пляшки , слабоалкогольні, штук п’ять».

Прес-секретар Нацполіції в області Алла Ващенко каже:

«На місце події виїзджала слідчо-оперативна група з Житомирського відділення поліціїі було призначено відповідно експертизу. За висновком фахівців,причиною смерті стало отруєння невідомою речовиною. Під час огляду були виявлені певні речі,які,сильно діючи речі,за якими зараз призначена експертиза. Говорити про причини дітей поки ще зарано».

Поділитися