Ремонт доріг у Житомирі

70

Ділянку дороги в районі перехрестя вулиць Покровської та Андріївської розпочнуть ремонтувати через місяць – про це розповів начальник комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів» Сергій Янушевич. Нині ями на проїжджій частині засипають залишками асфальту, який зрізали під час ремонту інших вулиць.

Водій Інна жаліється:

«Ковпака немає – ось це наші дороги, подивіться, які вони гарні, ковпаки губляться на ходу – яма на ямі, це знущання натуральне над людьми, що вони роблять. Я не знаю, куди ми гроші платимо, в який бюджет, але це просто. Подивіться на цю дорогу – це жахіття, а не дорога. Дуже доладні латки – на один день чи на два. Вони висипаються зразу, вони ще не застигли навіть, їх можна зараз видовбати повністю»

«Це ж не асфальт – це земля, через неділю її взагалі не буде. Дайте дощик пройде, це просто витрачені гроші – і все. Закидали, але таке, воно ж то все рівно б’є. Якщо вже робити, то робити по нормальному, а не так», - обурений станом доріг водій Микола.

Директор КП «УАШ» Сергій Янушевич коментує ситуацію, щодо ремонту доріг у Житомирі:

«Підприємство інколи використовує таку технологію – це не поточний ремонт. Я зразу хочу заспокоїти водіїв – це не є поточний ремонт, аварійний, ямковий, вірніше. Аварійна ділянка на виїзді з Житомира вона вже давно потребує ремонту, тому для того щоб хоча б забезпечити нормальний проїзд, ми підсипаємо ці ями зрізаним асфальтом. Сьогодні ми вже зайшли на дуже аварійну ділянку в районі панчішної фабрики, у нас просто механізм, який ми залучаємо до роботи, він може найближчими днями поїхати з Житомира на якісь інші об’єкти, тому ми хочемо нарізати наперед якихось великих карт для того, щоб протягом якогось часу закривати ці ділянки. На Андріївську ми плануємо вийти десь через місяць».

Поділитися