Поточний ремонт дороги на вулиці Промислова у Житомирі

48

У Житомирі розпочали поточний ремонт дороги на вулиці Промислова. Нині там працює три бригади комунального підприємства «Управління автомобільних шляхів». Дорожники вирізають найбільш пошкоджені ділянки асфальту та укладають нове покриття.

«Це поточний ремонт – можете називати його ямковим, але ви бачите, що ми використовуємо фрезу, вирізаємо карти», - говоритиь директор КП УАШ Сергій Янушевич, - «Спочатку робиться дефектний акт, визначаються самі проблемні ділянки, потім туди ставиться механізм, який за моєю спиною стоїть – це фреза, яка зрізає верхній шар глибиною 4-5 сантиметрів і після того, як будуть зроблені останні укладання асфальту, ми зможемо визначити, скільки це буде коштувати – я так думаю, що тисяч 250-300 – це буде ремонт саме вулиці Промислової».

Що вже встигли зробити розповів виконроб Олексій Пічкур:

«Це починаючи від Параджанова до перехрестя це вулиця Корольова – там він уже зроблений до перехрестя з Промисловою і вже залишилось у нас перехрестя Корольова – Промислова і вулиця Промислова - десь кілометри півтора ще Промислової вулиці у нас. Впродовж цих трьох чотирьох днів ми плануємо закрити цю ділянку».

На час ремонту рух транспорту ділянкою – ускладнений. Водій Микола каже:

«Трошки тяжко об’їжджати – ями, транспорту багато, але дуже добре, що хоч кладуть цей асфальт».

Поділитися