Виставка «Світлини очима дітей» у Gnatyuk Art Center

89

Близько 60-ти робіт вихованців фотогуртка центру творчості дітей та молоді представлені на виставці «Світлини очима дітей» у Житомирському «Гнатюк АРТцентрі». 

Свої роботи на виставці представили 24 вихованці керівника гуртка Леоніда Шевчука. Діти самі обирали жанр фотографій, локацію та підбирали реквізит:

«Відзнято багато фотографій і достойних. Їх тут не реально розмістити. Тому останній місяць дуже критично відбирали ті знімки, які дійсно варті уваги. Коли обговорювали і подобається робота фотографа і моделі».

Під час відкриття виставки діти самі відзначали найкращу модель та фотографа. Ось ви бачите, як батьки підраховують голоси. Найкращою моделлю визначена Ірина Лябах, а фотографом Анастасія Артемчук. Це їх спільні роботи:

«Взагалі я була вражена і здивована, не очикувала, що я переможу. Всі учасники були достойними. Я голосувала за незнайомих людей, бо була вражена їх роботою».

Серед відвідувачів виставки багато батьків. А от Валерій Скориков дізнався із соцмереж:

«Ті діти, які ходять в цей гурток, люблять фотографувати. Тут є різні знимки, те тільки портрети, а й багато інших. І обробка дуже цікава».

Виставка «Світлини очима дітей» триватиме до 27-го травня.

Поділитися