Акція біля служби автомобільних доріг у Житомирі

68

Біля служби автомобільних доріг, що в Житомирі на вулиці Покровській відбулась акція, учасники якої вимагали якісного ремонту доріг та відставки начальника служби. Пікетувальники розклали шини перед входом у приміщення але не підпалювали їх. Плакати із вимогами розмістили на склі своїх машин та перекрили рух по вулиці Покровській. На час приїзду наших кореспондентів, рух транспорту вже відновили.

«Прийняв сьогодні участь в акції, щоб у відставку пішов голова служби автомобільних доріг Житомирської області. Чому? Тому що цей рік, він є роком доріг в Україні а нам знову розповідають, що коштів не має», - говорить уасник акції Андрій Поліщук.

Після двогодинної акції із служби автомобільних доріг до людей ніхто не вийшов. Організатори самі пішли на переговори до заступника, тому що начальника служби Геннадія Савченка на роботі не було.

Андрій Золотько заступник начальника служби автомобільних доріг в Житомирській області говорить: «Були вони, дві години ходили біля приміщення, вигукували. Але тільки прийшли, на сьогоднішній день не зрозумілі їхні вимоги».

«Ми зрозуміли, що жодної домовленості ми не досягнемо, адже питання які ми вимагаємо для вирішення, вони більш глобальніші. По-перше-це звільнення начальника САД Савченка Геннадія Васильовича за незадовільні результати роботи, це перше. Та ініціювати створення робочої групи, яка буде розслідувати проведення аудиту САД і їїї діяльність за останні хоча б два роки 2016-2017 р. і в цю групу включити представників правоохоронних органів – це два. І третє – встановлення системних комплексів, мобільних вагових комплексів», - розповідає Сергій Ткачук, організатор акції

Речниця ГУНП в області Алла Ващенко розповіла, що про акцію правоохоронців повідомили, під час її проведення правопорядок забезпечували 10 працівників поліції:

«Учасники тимчасово обмежували рух , приблизно з 10:40 до 11:20 на одній із вулиць обласного центру , але при цьому пропускали громадський транспорт. Тому ця подія зареєстрована, але попередньо в ній не вбачається ознак правопорушення».

Після двогодинно акції протесту, учасники всі роз’їхались, втім, ось ці шини залишили біля САД, щоб вкотре нагадати про свої вимоги. 

 

Поділитися