Навчання резервістів: «Обкатка танком»

49

Ця вправа називається «обкатка танком». Військовий у окопі має здійснити чотири постріли у напрямку танку, сховатись, перечекати, поки 40-тонний Т-80 проїде над головою, а потім кинути гранату у бронемашину.

 Військовий Олександр каже:

«Страшно, звичайно, але налаштовую себе, що все буде нормально і готую психологічний настрой. Повертає танк, відкриваю вогонь, чотири рази стріляю, розвертаюся, лягаю, танк проїжджає і кидаю йому навздогін гранату».

Завдання таких навчань - навчитись знищувати знищувати лоб в лоб:

«Подолання боязні важкої броньованої техніки. Виконують вправу стрільбу по умовному противнику, який іде разом з танком, і метання гранати по танку.
Танк проходить над ними і їм потрібно буде потрапити в танк»,
- говорить інструктор Олександр Дубінін.

А це вже інший вид підготовки - подолання страху перед вибухами крупнокаліберних боєприпасів:

«Відпрацьовували з резервістами такі заняття - це безпосередня обкатка танком, психологічна, тактична медицина, і інженерна підготовка Загалом ці навчальні місця допомагають військовослужбовцям, які знаходяться в резерві відновити навики і підготувати військовослужбовців до заключного етапу - батальйонних навчань», - говорить інструктор Валерій Котвицький.

Далі на резервістів очікують ще три тижні посилених тренувань, після цього вони стрибнуть з парашутом та проведуть загальні батальйонно-тактичні навчання.

Поділитися