Компенсація за купівлю доїльних апаратів

55
Компенсація за купівлю доїльних апаратів

Прийом документів розпочався від власників корів та особистих селянських господарств на отримання компенсації з обласного бюджету за придбання доїльних апаратів. 

Селяни, які утримують три і більше корови та купили доїльні апарати, зможуть повернути гроші через обласну програму підтримку аграріїв, а це 7 тисяч гривень. 

В минулому році 296 власників корів отримали відшкодування за доїльні апарати на загальну суму майже 2 мільйони гривень. Таку можливість найбільше використали жителі Любарського та Чуднівського районів. 

Про це нам розповів начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Руслан Кирилюк:

«В господарствах населення для отримання коштів обласного бюджету, що спрямовуються господарствам для виплати відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння подають такі документи: заявку за формою відповідною,реквізити про відкриття поточного рахунку видані банком, платіжний документ, довідку видану сільською, селищною, міською чи районною у місті радою, територіальною громадою про кількість, наявність корів, копії паспортів та ветеринарних карток до них завірених належним чином, копію паспорта, письмове зобов’язання про збереження придбаної установки індивідуальногодоїння продягом п’яти років».

Поділитися