Заходи до Дня пам’яті та примирення

113

Покладання квітів до Монумента слави у Житомирі, польова кухня, тематичні виступи митців та запалювання свічок миру на Михайлівській. Такі заходи ухвалили сьогодні на позачерговому засіданні Житомирського міськвиконкому до Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі в Другій світовій війні.

5-го травня, зокрема, вшанують пам'ять героїв, покладуть квіти на могили військових на двох міських кладовищах, - говорить начальник управління культури міської ради Ніна Рябенко:

«5-го травня об 11-ій годині відбудеться мітинг-реквієм за участю ветеранів на міському кладовищі Богунського району по вулиці Перемоги, 84.  0 11.00 також мітинг-реквієм та покладання квітів на військовому кладовищі Корольовського району вулиця Селецька,9.  Восьмого травня святкування пройде таким чином: о 10.00 мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів біля Монумента Слави за участю ветеранських організацій. В 17.00 8-го травня 2018 року на вулиці Михайлівській відбудеться акція до Дня пам’яті і примирення «Запали вогонь миру». О 18.00 концертна програма за участю колективів міста «Мирне небо над Україною» також на вулиці Михайлівській».

Поділитися