Загальноміська толока у Житомирі

43

Ще вчора Юлія, разом із дитиною, до цього скверу на розі Троянівської та Радивілівської зайти не могли – через купи сміття. Сьогодні ж, після прибирання, жінка може відпочити із своїм сином в зеленій зоні:

«Тут споживали алкогольні різні напої місцеві, тому зазвичай тут і пляшки, і папірці. Я думаю, що якщо діти трошки підростуть, я теж долучусь до цієї акції, бо дійсно дуже брудно, а коли так гарно, то око радується».

Прибирають цей сквер ряд громадських організацій – за пів дня близько півсотні людей позбирали сміття та позгрібали зрізані з дерев гілки. Житомирянка Валентина Безпрозванна каже:

«Це наше місто і ми повинні дотримуватися порядку, повинні жити в чистому, дотримуватися екології і повинні жити в чистому і затишному нашому місті, місті Житомир».

А це сквер у центрі міста – тут з самого ранку працівники одного із банків міста – обкопують дерева, фарбують лавки та прибирають сміття.

Працівник управління комунального господарства Віталій Шевчук розповів, що впродовж двох днів до акцій з благоустрою Житомира долучилися 7 тисяч людей.

Поділитися