Автобус героїв

60

На цьому відео Олександр Швецов у Ватикані, робить селфі разом із Папою Римським, минулого року чоловік долучився до Міжнародного військового паломництва у французькому Лурді. Повернувшись, вирішив - Європу повинні побачити і його важко травмовані побратими:

«Воно відтягує від того депресняка, в якому вони на цей час знаходяться і воно набагато легше переборювати якісь свої страхи, якось іти до своїх цілей і виникла така ідея туди завезти хлопців. Для того, щоб з хлопцями їздити в якісь такі поїздки, в них обговорювати якісь проблеми такі у когось виникають, щоб разом якось їх вирішувати, десь поспілкуватися, якось так витягувати хлопців з депресняка цього».

Олександр служив у 30-ій механізованій бригаді - у 2014-му під Луганськом він втратив ногу - поруч розірвався ворожий снаряд. Потім госпіталь, де чоловік познайомився із Андрієм .... - теж учасником АТО, і теж з ампутованою ногою - кінцівку він втратив, коли у його БМП влучили з гранатомета. Відтоді чоловіки стали справжніми друзями.

На організацію поїздки необхідно близько 200 тисяч гривень - частину надав меценат, ще 120 тисяч виділила міська влада, залишилось зібрати ще кілька тисяч євро на автобус, втім Олександр впевнений - небайдужі люди допоможуть і з цим:

«Хлопці, запрошую всіх вас, хто бажає, хто може хоче просто якогось натхнення, хто може десь в чомусь відчаявся, я знаю, що вихід є завжди - телефонуйте, пишіть в фейсбуці. Все буде добре».  

До Європи військові поїдуть вже 12 травня, проект розрахований на два тижні, протягом яких чоловіки зможуть відвідати Париж, Відень, Брюссель, Рим і Ватикан - там, зокрема, запланована зустріч із Папою Римським Франциском.

Поділитися